Cilt Kuruluğu İçin Krem

Cilt Kuruluğu İçin Krem

Yoğun Nemlendir, Bakım Yap, İyi Hisset!

Mucizelere inanır mısınız? Ben hayatın bize sunduğu mucizelere ve doğadan gelen mucizelere oldukça inanan biriyim. Doğa o kadar muhteşem ve her şeye çözüm sunacak kadar cömert ki, hayran kalmamak ve mucizelerine inanmamak mümkün değil. Peki bazen sizler de benim gibi küçük mucizeler arıyor musunuz? Bazen bir karşılaşma, bazen bir kitap, bazen ise bir krem. Biz kadınlar, en çok cildimiz ve vücudumuz üzerinde hızlı gelişim ve değişimler olmasını isteriz. O yüzden sizlere bugün benim ve bir çok kullanıcı için de mucizelerden biri olduğunu bildiğim bir kremden bahsedeceğim. Cilt kuruluğu için krem arayanlar için Oriflame Tender Care.

Yılların Güzellik Sırrı

Size anlatmak istediğim şey, minicik ama çok etkili bir krem. Hatta Oriflame’ in ilk ürünü! Bu krem hakkında çok konuşuldu. Şunu söylemeliyim ki, kendi deneyimim başta olmak üzere, samimiyetine güvendiğim bir çok kişiden sadece olumlu yönde çok fazla cevaplar aldım. Bu ürünle ilgili bir kişi bile olumsuz tek bir cümle kurmadı bugüne kadar. Mucize krem dediğim ve bir çok kişiden de bu şekilde duyacağınıza inandığım bu ürün hakkında aldığım birkaç geri dönüşü sizlerle paylaşıyorum. “Muhteşem!” , “kışı onsuz geçiremiyorum” , “neredeyse dudaklarımın ruja ihtiyacı kalmadı” , “topuklarım yumuşacık oldu” , “yanığım geçti” , “çatlaklara mucize gibi geldi” , ”bebeğimin pişiğini geçirdi” , hatta “basura bile iyi geliyor” gibi oldukça fazla ve güzel geri dönüşler aldım.

Bahsettiğim mucize ürün, minicik bir kutunun içerisinde, görüntüsüyle ve farklı aromalarıyla tatlı, sonuçlarıyla ise oldukça memnun edici. Oriflame Kozmetik’ in kuruluş yılından bu yana var olan, hatta ilk ürünlerinden bir tanesi olan Tender Care, namı diğer mucize kremden bahsediyorum. Yukarıda da bahsettiğim bir çok konuda etki sağlayan bu kremi, bu kadar özel yapan şey nedir peki?

Bal Mumu Özü

Bal ne demek, mum ne demek eminim ki hepimiz biliyoruz. Peki hiç bal mumu diye bir şey duydunuz mu? Bal mumu da neymiş, ne demekmiş, bal ile mumun birleştirilmesi mi diye sorduğunuzu duyar gibiyim.

Bal mumu; arıların çiçeklerden alarak kovana kadar taşıdıkları balı, vücutlarındaki bazı özel enzimlerle ve balla birleştirerek, kovanı dış mikroplara karşı koruyan petekleri ördüğü dokudur. Balı bu peteklere koyan arılar, bal mumunun içerdiği propolis denilen bir madde ile kovanı mikroplara karşı korur. Bal mumu; koruyucu, iyileştirici etkisi sebebiyle tarih boyunca ilaç yapımından tutun da, Roma kadınlarının güzellik sırır olması, panzehir olarak kullanılması gibi bir çok alanda öncelikli olarak tercih edilmiştir.

Oriflame Tender Care Balm

Bal mumu ne işe yarar? Bal mumunun etkileri nelerdir?

Ağrı kesici, kaşıntı giderici, nemlendirici, cilt yenileyici, yara iyileştirme, egzama, morluk ve yanığa etkisi ile; uçuk, tırnak batması, hatta hemoroide kadar bir çok sorunu gideren bir üründen bahsediyoruz. Ve bu ürünün, doğallığı önemseyen Oriflame ile ulaşılabilir, hatta günlük kullanıma uygun hale getirilmiş olması çok güzel bir gelişmedir. Mum deyince aklımızda canlanan görüntüyü tahmin edebiliyorum. Ve evet, bazı mumlarda da zehirli dumanların oluşmasını engellemek için kullanılmaktadır.

Oriflame mucize krem olarak bilinen Tender Care, ister sade, isterseniz de tarçınlısından, narlısına; frenk üzümlüsünden, yaban mersinlisine; çikolatalısından, vanilyalısına ve gül aromalısına kadar, hem kokusu, hem de dokusu ile kendisine hayran bırakan bir çok çeşit içermektedir.

Cilt Kuruluklarına Çözüm

Oriflame kataloglarında yer alan Tender Care Çeşitleri içerisinde benim en sevdiklerim aromalı olanlar. Kış aylarındaki dudak ve burun kenarı gibi cilt kurulukları için krem kullanan, kışı “mucize krem” tender care’siz geçirmeyenlerden biri de benim.

Ruja ihtiyaç duymadan bakımlı dudaklara sahip olmak; elmacık kemiklerini parlatarak, ön plana çıkaracak şekilde kullanmak, cansız kaşlara bakım yapmak ve beslemek, kaşları sabitlemek, hafta sonunu doğal görünümlü dudaklarla, doğal güzelliğinizle geçirmek gibi bir çok etkiyi siz de Tender Care ile deneyimleyebilirsiniz.

Doğallığı ve doğanın bizlere verdiği mucizeleri önemseyen ve değerlendiren bir şirket olarak Oriflame’ i seviyorum. Siz de ürünü denemek için Oriflame Kataloglarını inceleyebilir, bizlere ulaşabilir ya da görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Bir cevap yazın

3 + 1 =