Feet Up Advanced İle Bakımlı Ayaklar

Oriflame Feet Up Advanced Set

Bütün yükümüzü taşıyan ayaklarımız, her derdi  her cefayı çekiyorlar değil mi? Bu yüzden sıkı bir bakımı haketmiyorlar mı sizcede? Günlük hayat koşuşturmacasında ayaklara gereken bakım uygulanmadığı için  bazı ayak problemleri meydana geliyor ve bunlar da can sıkıcı olabiliyor. Genelde ayak problemleri kötü kokular, nasır ve ayak ağrıları olarak karşımıza çıkıyor. Ayak problemlerini oluşturan nedenleri maddeler halinde sıralayabiliriz;

Ayak Problemlerine Neden Olan Durumlar

  • Yaz aylarında çorapsız gezmek
  • Yaz aylarında plajda ayakları çizen ve yakan kumlar
  • Uzun süre ayakkabıda kalması ve ayakta kalmak
  • Ayakkabı tercihleri (topuklu ayakkabılar, kalıbı yanlış ayakkabılar)
  • Sürtünmeden dolayı nem kaybı ve aşırı kuruluk

Oriflame için önemli olanın her zaman tepeden tırnağa bakım olduğunu söylemiştik. Bu yüzden ayak bakımı için de içeriğindeki Mineral 4E karışımında cilde önemli katkıları olduğu bilinen elementler ve protein zengini mineraller bulunan Feet Up Advanced ayak bakım ürünlerini hizmetimize sundular. Düzenli olarak kullanacağımız ürünler ve ayak problemlerine neden olan durumlardan mümkün olduğunca kaçındığımızda istediğimiz zarif ayaklara sahip olabiliriz.

Peki hangi ürünleri ne zaman kullanmak gerkiyor. Gün boyu ayakkabı içinde havasız kalan ve aşırı terleyen ayaklarınız için anti-perspırant  ayak kremlerini ve spreylerini tercih edebilirsiniz.Dışarıda geçirdiğiniz saatler çok daha uzunsa içerisinde talk pudrası bulunan ve fazla nemi emerek koku oluşumunu 36 saate kadar engelleyen anti-perspirant ayak spreyini tercih edebilirsiniz. Akşam evinize gittiğinizde duşta Oriflame’in etkili törpüleriyle ayaklarınızdaki ölü deriyi arındırıp duş sonrası temiz ve kuru ayaklarınıza yoğun nemlendirici, gliserin, shea yağı, balmumu ve 4E minerali karışımı ile fomüle edilmiş ayak maskesini uygulayabilrsiniz.

Maskeyi duruladıktan hemen sonra topuk çatlaklarınızı  gözle görünür bir şekilde üç gün içerisinde onaracak olan ayak kremini uygulayabilirsiniz. Bu kadarla sınırlı mı ayak bakım ürünlerimiz? Tabiki değil. Özel davetlerde giyilen topuklu ayakkabılar sonrası ayakta su toplaması gibi bir durum meydana gelebiliyor. Yaz aylarında  iş sağlığı güvenliği açısından giyilen kalın botlar da buna sebep olabiliyor. Feet Up Advanced Sürtünmeye Karşı Etkili sprey ile bunun önüne geçebilirsiniz. Pro shield Teknolojisi ve 4E mineral karışımı ile ayaklar ve ayakkabılar arasında görünmez bir bariyer vazifesi görerek ayaklarınızı sürtünmelere karşı korur ve su toplanmalarına engel olur. Bütün ayak problemlerini ve çözümü olan ürünleri öğrendik.

Bir problemimiz daha varki oda gün boyu oradan oraya koşuşturmaktan ağrıyan ayaklar ve bacaklar. Bu konuda at kestanesi mucizesini duymuşsunuzdur. Gene içeriğindeki 4E minareli karışımı ve at kestanesi özü ile bütün günün bacaklarınıza ve ayaklarınıza yüklediği ağırlıktan kurtulup rahatlayabilirsiniz.

Unutmayın bedenimizin her parçası, her uzuvumuz çok değerlidir ve farklı bakım ister. Vücudumuza gereken bakımı özeni göstermeliyiz ki sağlıklı bir ömür sürebilelim. Ürünlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinmek için diğer makalelere de göz atmayı unutmayın. Sizde Oriflame kalitesiyle tanışmak ve ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız ücretsiz kayıt ve ücretsiz katalog için üyelik sayfamızdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Bir yanıt yazın

fourteen + 6 =