Oriflame Fatura İptali

Oriflame ürünlerini sipariş verdikten sonra iptal etmek mümkün mü diye sorabilirsiniz. Elbette günlük hayattaki diğer yaptığımız alışverişlerde olduğu gibi oriflame fatura iptali yapılabilir. Oriflame fatura iptali için önemli bir nokta vardır o da süredir. Eğer herhangi bir nedenle verdiğiniz ürünlerin siparişini iptal etmek istiyorsanız bunu en geç 3 saat içinde yapmanız gerekir. Eğer 3 saati geçerse fatura iptali dolayısı ile sipariş iptali mümkün değildir. Siparişleriniz kargoya verilerek kapınıza kadar getirilir.

Oriflame Fatura İptali Nasıl Yapılır?

Her zaman olduğu gibi oriflame sitesine danışman kodunuz ve şifreniz ile giriş yapın. Verdiğiniz siparişleri ve faturaları görmek için “Sipariş” bölümü altında bulunan sayfada “Sipariş Tarihçesi, Ödeme ve Fatura İptali” kısmına tıklayın. Bu ekran Danışman Faturaları başlığını taşımaktadır. Bu sayfada daha önceden verdiğiniz siparişlerinize ait faturaları göreceksiniz.

Pekiyi fatura iptali nasıl yapılır şimdi onu söyleyelim. Her faturanın bir fatura numarası vardır. İptal etmek istediğiniz faturanın fatura numarası üzerine gelerek tıklayın. Açılan ekranda faturanızın detayını göreceksiniz. Aynı zamanda bu siparişi iptal etmek için size bir seçenek sunulmaktadır. Eğer iptal etmek istiyorsanız siparişi iptal et deyin ve onaylayın. Fatura iptalinin başarı ile tamamlandığını göreceksiniz.

Sipariş Verdiğim Ürünleri Nasıl Görebilirim

Yukarıda bahsettiğimiz adımları takip ederek aynı yolu izleyin. Fatura numarasının üzerine gelerek tıklayın açılan sayfada faturanızdaki tüm ürünler ekrana gelecektir. Burada verdiğiniz siparişteki tüm ürünleri görebilirsiniz. Gerekli kontrolleri yaparak dilerseniz fatura iptali / sipariş iptali yaparak verdiğiniz ürünleri sipariş etmekten vazgeçebilirsiniz. Buna sipariş silme işlemi de diyebiliriz.

Siparişim Ne Zaman Elime Geçer

Oriflame siparişleriniz ortalama olarak 3 iş günü içinde kargoya verilerek elinize ulaşmış olur. Yani sipariş verdikten 3 gün sonra genelde elinize geçmiş olur. Bazı dönemlerde özellikle ay sonlarında ve bir sonraki ayın başında gecikmeler olabilir. Gecikmenin nedeni katalog döneminin sonra ermesi ve yeni oriflame kataloğun yayına girmesinden kaynaklanmaktadır. Buna katalog kapanışı denir. Bu gibi dönemlerde kargoda 1-2 günlük gecikme olabilir.

Ayrıca kargoya verilen siparişlerinizin durumu her aşamada size sms olarak iletilir. Kargonuzun durumunu gelen sms’ler ile sürekli takip etmiş olursunuz.

Sipariş Adresimi Nasıl Değiştirebilirim

Oriflame danışman sayfanıza girerek daha önceden girmiş olduğunuz sipariş adresinizi değiştirmeniz mümkündür. Bunun için “Danışman Sayfası” altında bulunan (isminizin yazılı olduğu kısım) “Profil Ayarlarım” kısmına tıklayarak adres bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Birden Fazla Sipariş Adresi Eklemek

Eğer birden fazla adres girmeniz gerekiyor ise bu mümkündür. İş, okul ve ailevi nedenlerden dolayı farklı adreslerde ikamet etmek zorunda kalıyor iseniz, bu durumda birden fazla sipariş adresi ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için yukarıda bahsettiğimiz gibi “Profil Ayarlarım” kısmına gelerek yeni bir adres ekleyerek kayıt edebilirsiniz. Yalnız birden fazla adres girişi yaptıysanız vereceğiniz siparişlerde yeni adresi seçmeyi unutmayın.

Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Bir yanıt yazın

four × three =