Oriflame Fatura Ödeme Yöntemleri

Oriflame Fatura Ödeme Yöntemleri

Oriflame danışmanı olan yeni üyeler ilk sipariş ve Oriflame fatura ödemesi konusunda bazen zorluk yaşayabiliyorlar. Bu bilgi eksikliğini gidermek için sizlere Oriflame siparişlerinizin ardından Oriflame fatura ödeme işlemini hangi ödeme yöntemleri ile ödeyebileceğinizden bahsetmek istiyorum. İlk siparişinizi nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsanız Oriflame danışman girişi ve sipariş verme yazımızı okumanızı öneririm. Faturanızı ödemenin birçok yolu ve yöntemi vardır. Size hangisi kolay geliyorsa onu tercih ederek kolay ve hızlı bir şekilde faturanızı ödeyebilirsiniz. Fatura ödeme yöntemlerini madde madde inceleyelim.

Oriflame Fatura Ödeme Kanalları

 • Sipariş Anında Ödeme: Faturanızı Oriflame sitesine danışman kodu ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra, sipariş verirken en son adım olan sipariş sonlandırma aşamasında kredi kart ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.
 • Banka Ödemesi: İş Bankası hariç, anlaşmalı banka ve kurumların gişelerinden, internet üzerinden, banka ATM’lerinden kartlı ve kartsız olarak veya otomatik ödeme talimatı vererek ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca ING Bankası IBAN numarasına EFT yapabilirsiniz.

Fatura Ödemesi İçin Anlaşmalı Bankalar Ve Kurumlar

 • ING Bank
 • Akbank
 • TEB
 • İş Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Postahane
 • Mokafatura

ATM’den Oriflame Faturası Ödeme Adımları

Yukarıda belirttiğimiz tüm bankaların ATM’lerinden kartsız işlem menüsünü kullanılarak fatura ödemesi yapılabilir. Kolaylık olması ve ATM ekranında zorlanmadan ödeme yapmanız için her bir banka için hangi adımları izleyeceğinizi tek tek size sunuyorum.

 • İş Bankası ATM Kartsız İşlemler Menüsü:
  Kartsız İşlemler >> Fatura Ödeme >> Diğer Kurum Ödemeleri (Oriflame’i seçin) >> T.C. Kimlik No ile Giriş >> Cep telefonu Giriş >> Abone No Giriş (Danışman numaranız)
 • Akbank ATM Kartsız İşlem Menüsü:
  Kartsız İşlemler >> Ödemeler >> Devam >> Fatura/Firma/Kurum Ödemeleri >> Firma Ödemeleri (Oriflame’i seçin, 2.sayfada) >> Abone No Giriş (Danışman numaranız) >> T.C. Kimlik No ile Giriş
 • Ziraat Bankası ATM Kartsız İşlem Menüsü:
  Kartsız İşlemler >> Ödeme İşlemleri >> Fatura Ödemeleri >> Diğer Faturalar(Oriflame’i seçin) >> Danışman No Giriş
 • TEB ATM Kartsız İşlem Menüsü:
  Kartsız İşlemler >> Ödeme İşlemleri >> Kurum Ödemeleri >> T.C. Kimlik No ile Giriş >> Cep telefonu Giriş >> Diğer Kurumlar >> Abone No Giriş (Danışman numaranız)
 • ING Bank ATM Kartsız İşlem Menüsü:
  Kartsız İşlemler >> Kurum Bayi Ödemeleri >> Listeden Oriflame in kodu tuşlanır >> T.C. Kimlik No – Cep telefonu – Abone No (Danışman no) Giriş

Not: ING Bank ATM kartsız işlem menüsü ile ödemede fatura borcunuz ekrana gelmez, ancak serbest tutarda ödeme yapabilirsiniz. Yani ne kadar para yatıracağınız size kalmıştır.

Kredi Kartı İle Oriflame Fatura Ödeme

 • Sipariş Sırasında Kredi Kartı ile Ödeme Sipariş sonlandırmadan önce, “Kredi Kartı ile Öde” seçeneğinden “Tüm Kredi Kartları Tek Çekim” kısmından, 0 (sıfır) komisyonla kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
 • Danışman GirişindenDanışman kodu ve şifreniz ile www.oriflame.com.tr adresine giriş yapın daha sonra “Sipariş” bölümü altında “Sipariş Tarihçesi, Ödeme ve Fatura İptali” bölümüne tıkladığınızda karşınıza gelen sayfada fatura numarasına tıklayın. Sağ üstte “Ödeme” kısmına tıklayarak “Tüm Kredi Kartları Tek Çekim” seçeneğinden tüm kredi kartları ile fatura ödemenizi yapabilirsiniz.

Mokafatura ile Oriflame Faturası Ödeme

www.mokafatura.com/oriflame-faturasi-sorgula adresinden danışman kodunuzu ve ekranda gördüğünüz güvenlik kodunu yazarak “Sorgula” butonuna bastığınızda, açılan sayfada “Fatura Öde” seçeneğindne tüm banka ve kredi kartlarıyla kısmi ya da tam ödeme yapabilirsiniz.

PTT Gişesinden Oriflame Faturası Ödeme

Dilerseniz PTT gişesinden danışman kodunuz ile faturanızı ödeyebilirsiniz. Postahaneden yaptığınız ödemeler oriflame danışman hesabınıza anında geçer, borcunuz sıfırlanır.

Sipariş Öncesi Peşin Ödeme

  • ING ve Akbank ATM Kartsız İşlem Menüsü
   Oriflame’de sipariş vermeden peşin ödeme yaparak sonrasında sipariş verebilirsiniz. Bunun için ING Bank ATM kartsız işlem menüsünden yukarıda anlattığımız adımları takip ederek ödeme yapabilirsiniz.
  • EFT İle Ödeme
   ING Bankası merkez şubesine TR 1900 0990 0810 3711 0010 0008 IBAN hesabına EFT yaparak ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yaparken alıcı kısmına Oriflame Kozmetik Ürünleri Tic. Ltd. Şti. ve açıklama kısmına ödeme yapılan kişini Danışman Kodu mutlaka yazılmalıdır. Aksi halde ödemeniz hesabınıza yansımayacaktır.

EFT ile yaptığınız ödemeler Oriflame danışman hesabınıza 1 sonraki iş günü geçer.

En Az Ücret İle Oriflame Faturanızı Nasıl Ödersiniz

Sizin için en az masraf ile oriflame faturanızı nasıl ödeyeceğinizi tablo halinde sunuyoruz. Bu tabloya bakarak sizin için en kolay ve en uygun yöntemi seçerek, en az masraf ile ödeme yapabileceksiniz.

Oriflame Fatura Ödeme Tablosu

Umarım, Oriflame Fatura Ödeme Yöntemleri hakkında verdiğimiz bilgiler faydalı olmuştur. Yazımızın devamı niteliğindeki Oriflame Fatura Gecikmesi yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. Yorumlar kısmında merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Bir cevap yazın

eleven − 2 =