Oriflame İle Daha Sağlıklı Bir Cilde Sahip Olun

Oriflame İle Daha Sağlıklı Bir Cilde Sahip Olun

sağlıklı ciltOriflame dünyaca ünlü ve hem kozmetik alanında hem de cilt bakım ürünleri arasında en kaliteli ve sağlık açısından tavsiye edilen bir markadır. Yıllardır binlerce şirket çalışanı ve yardımcı üyeleri ile yıllık satışta diğer markalara nazaran daha fazla satış gerçekleştiren oriflame hanımların vazgeçemediği güzellik ürünlerini hem uygun fiyat ile hem de yüksek kalite standartları ile satışa sunar. Ülke genelinde hemen hemen her 10 bayandan 8 bayanın tercih ettiği oriflame ürünleri sağlıklı ve organik olarak üretilir diğer makyaj ve kozmetik ürünlerine nazaran sağlık bakanlığı onayı almıştır.  Birçok kozmetik markasının kullandığı kanserojen maddelere inat olarak hanımlara daha sağlıklı bir bakım ve bu bakım için en uygun fiyat avantajını sunar.

Ülkemizde Oriflame Ürünlerinin Yeri

Oriflame dünyaca ünlü bir kozmetik markası olarak doğallığı ve organik yapısı ile hemen hemen ülkemizde en çok kullanılan ürünler arasında yer alır. Ürünlerini bitki özlerinden, meyve ve çiçek özlerinden üreterek kullanımda daha güzel bir koku ile birlikte cilde hiçbir zararı bulunmayan içinde alkol ve paroben içermeyen parfüm ve krem ürünleri ile daha fazla satış alanına sahiptir. Ülkemizde oriflame markası yıllardır bazen komşumuz bazen akrabamız ve bazen okuldan arkadaşlarımızdan üye olan ve bu sayede satın alma avantajımızın daha fazla olduğu bilinir. Her 1 kadından 5i neredeyse oriflame üyesi ve bu üyelikte memnun olan kişilerdir. Oriflame hem satışı kolay hem de cilt dostu olarak hanımların yoğun olarak tercih ettiği bir markadır.

Güçlü Parfümlerde Kanserojen Olmadan Kalıcılık Sağlayın

Parfümlerin çoğu hem kanserojen madde hem de alkol içerir. Oysa ki oriflame içinde sadece baharat, çiçek, meyve özleri ile hem daha kalıcı bir koku hem de zararsız alerji etkisi yapmayan özelliklere sahip bir parfüm üretir. Hanımların diğer piyasa parfümlerinden farklı koku arayışına cevap veren ve organik olarak üretilen oriflame parfümleri hem daha çok cezbedici hem de diğer parfümlerden farklı olduğunu her anlamda kanıtlamıştır. Yıllardır hizmet veren oriflame  isveç markası olarak ülkemizde hem hanımların sağlıklı bakım ürünleri alma hem de kazanç sağlamalarına yardımcı olur.

Makyajda Hem Doğallık Hem De Sağlık

makyajKozmetik ürünlerinin bir çok çeşit isim ile karşımıza çıkan oriflame siz değerli hanımların hem daha doğal hem de daha sağlıklı bir güzellik sunar. Fondöten olarak cilt uyumu ile verilen ve üyeler için gönderilen testlerde çıkan cilt tipleriniz için önerilen ürünleri alır ve doğal ve güzel bir görünüme ulaşırsınız. Maskara, yaşlanma karşıtı kremler, cilt tonunu dengeleyici kremler, saç bakım ürünleri, çocuklarınız için %100 doğal saç bakım, duş jelleri, diş fırçası ve diş macunu, el sabunları, vücut spreyleri ürünleri mevcuttur. Erkekler için parfümler, tıraş losyonları, tıraş köpüğü, saç bakım ürünlerinin yanı sıra bay ve bayan aksesuar seçenekleri de bulunur. Dilediğiniz bakım ürünümü şimdi oriflame ile hem daha uygun fiyatlar ile hem de sağlıklı ürün avantajı ile alabilir ve güzellikte ve bakımda doğallığın keyfini çıkarırsınız. Oriflame doğal ürünleri ile dünya çapında kendini kanıtlamış ve markasının sağlık bakanlığı onayını her ülkede almıştır. Şimdi oriflame ile sağlıklı bir cilt ve güzel görünmenin zamanıdır.

 

Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Bir cevap yazın

thirteen − six =