Oriflame Milk Honey Krem

Oriflame Milk Honey Krem

Merhaba sevgili okurlarım. Sizlere kataloğumuzda yer alan benim de favori ürünlerimden biri olan milk honey el ve vücut kreminden bahsetmek istiyorum. Daha önce Oriflame Milk Honey krem kullananların da bu yazıyı okurken bilgileneceklerini düşünüyorum.

Gözlerinizi kapatmanızı ve sizden Oriflame milk honey kremi koklamanızı istesem sizden alacağım yanıtın bal ve süt kokusu olacağından eminim. Bin bir çeşit çiçeğin özlerinden oluşan balın harika kokusuyla çiçek bahçelerinde geziyormuş hissine kapılacaksınız. Sütün verdiği ipeksi yumuşaklıkla küvete litrelerce sütü doldurup süt banyosu yapmış gibi taze ve yenilenmiş hissedeceksiniz. Kremimizin başrol oyuncularının özelliklerini ve faydalarını gelin birlikte inceleyelim.

Sütün Faydaları

Sevgili okurlarım sizler de biliyorsunuz ki süt cildin yıpranmasını ve yaşlanmasını önlüyor, tırnakların güçlenmesini ve sağlıklı tırnak oluşumunu destekliyor, dokuların ve hücrelerin oluşumunu sağlıyor, bu süreci hızlandırıyor. Bu sayede vücudumuzda oluşan yaralar daha kısa sürede iyileşiyor. Sütteki yağ ve protein cildi daha esnek hale getiriyor bunun yanı sıra cildimize parlaklık sunuyor. İçerisindeki laktik asitler sayesinde cilt temizleniyor ve toksinlerden arınıyor. Egzama ve bazı cilt problemlerinden kaynaklı olan kızarıklıkları yatıştırıyor. Sütün faydaları saymakla bitmiyor gelin biraz da doğanın bize hediyesi olan balın faydalarına bakalım nelermiş?

Balın Faydaları

Bal içerisindeki vitamin, mineral ve aminoasitler ile vücuttaki zararlı bakterileri kırıyor buda vücutta oluşan iltihabı kurutarak yaraların daha çabuk iyileşmesini sağlıyor. Bal ağrıları dindirme özelliğine sahip (bunun içinde tender care (mucize krem) balmumu özlü kremimizle ilgili makalemi okumayı unutmayın). Bal alternatif tıpta iltihaplı hastalıkların tedavisinde kullanılıyor. Birçok kozmetik üründe balın iyileştirici ve onarıcı gücünden faydalanılıyor. Bal; sivilce, lekeler, siyah noktalar, kırışıklıklar gibi birçok probleme çözüm sağlıyor.Tarihte kadınların güzellikleri için süt ve bal kullandıklarını da birçok kaynakta görebilirsiniz.
Büyüleyici kraliçe Kleopatra’nın süt ve bal banyoları yaptığını biliyor muydunuz?

oriflame-milk-honey-cleopatra

Oriflame sütün ve balın bu mucizevi gücünü biliyor ve bunun için uzun yıllar süren araştırmalar ve deneyler sonucu Milk Honey ürünlerini biz değerli müşterilerine sunuyor.

Milk Honey ürünlerinde bakımı, onarıcı ve iyileştirici etkileri görebiliyorsunuz. Duştan sonra vücudunuzda oluşan kuruluk ve pul pul dökülmeler için sizlere çözüm sağlıyor. Bakımlı ışıl ışıl bir cilde sahip olmanın verdiği özgüven ve mutlulukla kendinizi daha da özel hissedeceksiniz. Sizler her zaman çok değerlisiniz. Cildinize gereken özeni gösterdiğinizi çok iyi biliyoruz. Şu anda bu makaleyi okumanız da bunun en büyük ispatı. Bunun için size diyoruz ki;
Oriflame şirketi büyük ekibi, uzman kadrosu, kocaman bir havuza düşen bir damlayı dahi algılayacak kadar hassas cihazları, uzun yılları aşan deneyim ve tecrübeleriyle doğanın gücüne inanıyor ve doğadan gelen güzelliğin peşinden gidiyor.Faydaları saymakla bitmeyen süt ve balı bizler için kullanışlı bir hale getirip şık kavanozlarıyla hizmetimize sunuyorlar. Sizler de hemen bir tane milk honey el ve vücut kremi alarak kalitesine, faydalarına kendi gözlerinizle şahit olabilirsiniz. Bir defa denediğinizde favoriniz olacak ve asla vazgeçmeyeceksiniz…

Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Oriflame Milk Honey Krem” te bir düşünce

Bir yanıt yazın

5 × 1 =