Oriflame Novage True Perfection

Oriflame Novage True Perfection

Merhaba değerli okurlarım.

En değerli cildimiz giysimiz cümlesini birçok kez duymuşsunuzdur. Peki bu cümle üzerinde hiç düşündünüz mü? Bugüne kadar düşünmediyseniz de bugün siz de cilt bakımının önemini farkedip bu makaleyi okumaya karar verdiniz. Öncelikle kendinize değer verdiğiniz ve bunun için araştırmalara başladığınız için sizi tebrik ediyorum.

Mağazaya gittiniz ve çok beğenerek kendinize bir elbise aldınız. Rengi, modeli çok güzel size de çok yakıştı ve siz bu elbiseyi oldukça pahalıya aldınız. Eve geldiniz tekrar giydiniz aynada kendinize bakmaya doyamadınız elbise gerçekten çok güzel size de çok yakıştı. Yıkama talimatlarına göre yıkadınız, ütülediniz ve dolabınızın en güzel yerine giyeceğiniz güne kadar beklemesi için astınız.Bir yıl içerisinde en fazla üç defa giyeceksiniz belkide…

Bütün bu özen, titizlik senede üç kez giyeceğiniz iki metre kumaş parçası içindi. Peki soruyorum size iki metre kumaş parçasına gösterdiğiniz bu özeni hatta çok daha fazlasını ömür boyu taşıdığımız cildimiz haketmiyor mu sizcede? Cevabınızı duyar gibiyim siz cildinize vermeniz gereken önemi anladınız ve bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsunuz sizi tekrar tebrik ediyorum.Oriflame bilim insanları biyolojik yaş ve cilt yaşı üzerine 1000 e yakın kadın ile yürüttükleri araştırmalar sonucunda her beş kadından dördünün yaşından farklı gösterdiğini ortaya koydu. Yaşımızın üzerinde göstermemizin sebeplerini derinlemesine inceleyen bilim insanları araştırmaları sonucunda sarkma, donukluk, derin kırışıklıklar, alın kırışıklıkları, ince çizgiler ve genişlemiş gözenekler gibi cilt problemlerinin buna neden olduğunu tespit etti.Her cilt tipine ve cilt problemine yönelik Novage yaşlanma karşıtı cilt bakım setlerini ürettiler. Bu çok zorlu ve zaman alan bir süreçti. Novage setlerinin, araştırılması, üretilmesi, test edilmesi ve katalogda yerini alması 10 yıl gibi bir zaman yolculuğundan geçti. Günümüzde hava kirliliği, düzensiz beslenme, gdo lu yiyecekler, stres, uykusuzluk cilt yaşlanmasını kolaylaştırıyor ve sanılanın aksine cilt bakımına otuz yaşından sonra değil ergenlik döneminde başlamamız gerekiyor.Peki neden ergenlik döneminde başlamalıyız? Ergenlik döneminde siyah noktalar, sivilceler oluşuyor ve gözeneklerimiz genişliyor. Bu cilt problemlerine yönelik setimiz kesinlikle Novage True Perfection.

Cilt Bakımı Nedir? Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Novage True Perfection ipek ağacı ve acai kök hücre özü kullanılarak üretilmiştir. Cildi derinlemesine temizliyor, aydınlık görünüm sağlıyor ve cildin ilk yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırıyor. Siyah noktalar, akneler ve eşit olmayan cilt tonu problemlerinden kurtulmanızı sağlıyor. Setimizin içeriğinde ikisi bir arada temizleme jeli, göz altı kremi, serum, gündüz bakım kremi ve gece bakım kremi bulunuyor. Gün boyu kirli hava, havadaki kötü gazlar, yemek buharları gözeneklerimize yerleşiyor ve tıkıyor. Gözenekleri tıkalı cilde uyguladığımız kremler derinin alt tabakasına ulaşamadığı için yüzeyde kalıyor ve istenilen etkiyi yaratmıyor. Bunun için ikisi bir arada temizleyici ile önce cildimizi bu birikintilerden arındırmamız, tıkalı gözeneklerimizi açmamız gerekiyor. Göz altı derisi çok daha ince olduğu için daha hassas üretilen göz altı kremini uyguluyoruz ve serum ile nemi cildimizin en alt tabakasına hapsettikten sonra gece bakım kremimizi uygulayıp nefes almış, temizlenmiş ve gereken nemi sağlanmış cildimizle gece uykumuza hazır oluyoruz. Sabah uyandığımızda aynı işlemleri gündüz kremi uygulamasıyla sonlandırıyoruz.Gece bakımı yaptık peki neden sabah da bakım yapıyoruz? Dna tamiri ve hücre yenilenmesi gece oluyor. Bu çalışmalar sırasında vücutta ısı artışı ve ölü hücre birikmesi oluşuyor. Sabah cildimizde biriken ölü hücrelerden kurtulmak ve temiz bir ciltle güne devam etmek için sabah bakımı uyguluyoruz.

Cilt bakımının önemini, nasıl yapılması gerektiğini öğrendik. Oriflame İsveç kalitesi ve disipliniyle üretilmiş Novage setlere sahip olmak çok kolay.Sizin için en uygun olan Novage yaşlanma karşıtı cilt bakım setini öğrenmek ve ürününüzün kapınıza kadar gelmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın en değerli giysimiz kesinlikle cildimiz…

Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Bir yanıt yazın

four × one =