Oriflame Precision Makyaj Fırçaları

Makyaj kadınların günlük hayatlarının bir parçası, kendine olan güvenlerinin bir aracı olarak karşımıza çıkıyor. Uyumlu, temiz giyimin yanında makyajın önemi de kadınlar için yadsınamaz bir gerçektir. İş hayatında profesyonel, bakımlı, temiz bir görünüm sağlamak, daha etkili ilişkiler kurmak için makyaj çalışan her kadının tercihidir. Ayrıca günlük yaşamda da makyajı dışarı çıkmadan önce yapılan rutin hazırlığın bir parçası haline getiren kadın sayısı da oldukça fazladır. Ancak makyajın kadınlar tarafından tercih edilmesinin en önemli amacı şüphesiz ki kendilerini iyi hissetmelerini sağlamasıdır.

Makyajın doğru yapımı kadar makyaj malzemelerinin seçimi, tene uygunluğu, cilt yapısına uygun olup olmadığı gibi kriterler de önemlidir. Oriflame organik ve cilt dostu ürünleri ile kafanızda soru işareti kalmadan kendinize gönül rahatlığıyla en uygun makyajı yapabilirsiniz. Katkı maddesi var mı? Cildimi tahriş eder mi? İçinde yabancı maddeler var mı? Cilde uygun olmayan bileşikler kullanılmış mı? Bu gibi soru işaretleri ile kafanız meşgul olmaz.

Makyajınıza En Uygun Fırçayı Seçin!

Makyaj malzemelerinin uygunluğu kadar, makyajınızın daha güzel ve profesyonel görünmesi için fırça seçimi de çok önemlidir. Fırçasız yapılan makyaj ile özel fırçalarla yapılan makyaj arasında görünüş açısında oldukça büyük farklar vardır. Makyaj fırçaları makyajınızın yapımını da kolaylaştırır. Örneğin; gözlerinize çarpıcı gölgerır.ler vermek için ince uçlu fırça ile farınızı sürdükten sonra daha kalın bir fırça ile dağıtmanız yeterli olacaktır.

Oriflame yüzünüzün her bölümü için ürettiği çeşitli uçlara sahip, kolay tutumlu makyaj fırçalarıyla yüzünüze en doğru makyajı kolaylıkla yapabilirsiniz. Makyaj fırçaları ince detaylara dikkat edilerek üretilmiştir. Yumuşak, sentetik fırça kılları cildinizi tahriş etmez, kolay renk geçişleri yapmanızı sağlar. Fırçalarda hayvan kılları yerine, sentetik kıllar kullanılmış, hayvan dostu bir yaklaşım sergilenmiştir. Ayrıca fırça sapları bambudan ağacından üretilmiştir. Böylece sürdürülebilir saplarla doğa dostu bir ürün üretilmiştir. Her bir fırça Oriflame tarafından özel olarak tek tek paketlenmektedir. Böylece makyajınızı yaptıktan sonra temizleyebilir ve rahatlıkla hijyenik şekilde saklayabilirsiniz.

Yüzünüzün Her Bölümü İçin Uygun Makyaj!

Oriflame Precision makyaj fırçalarıyla makyajınız her zaman profesyonel. Fırçaların kullanımları pratik, sapları kolay tutumludur. Oriflame Precision makyaj fırçalarına en yakın Oriflame satış temsilcisine sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Ağustos kataloğunda her biri 8,90 !(Ağustos kataloğu sayfa 48)

Geniş açılı fırça; allık, aydınlatıcı ve bronzer uygulamaları için kullanılır. Yüzün aydınlatıcı uygulanan bölgesinin geniş mi dar mı görünmesini istiyorsanız fırçanızı ona göre uygulayabilirsiniz. Enine geniş açılı kıl yapısı sayesinde geniş alanlarda en kısa sürede rahat kullanım sağlar.

Dudak fırçası; Rujun taşmadan eşit uygulanması için kullanılır. Fırça ile sürülen Oriflame rujlarını en güzel şekilde uygulamak için tercih edebilirsiniz. Dudak yapısına uygun fırça kılları kolay bir uygulama sağlar.

Çift Uçlu Far Fırçası; Farların birbirine kolay karışması için kullanılır. İki taraflıdır. Bir tarafında küçük ve süngerli uç, diğer tarafında sentetik kıllardan oluşan minik far dağıtıcı bulunmaktadır. Süngerli uç ile farınızı eşit şekilde göz üstüne uyguladıktan sonra, fırçalı uç ile dağıtabilirsiniz.

Ağustos kataloğunda her biri 9,90!(Ağustos kataloğu sayfa 49)

Pudra fırçası; Sıkıştırılmış ve toz pudraları kolayca uygulamak için kullanılır. Yumuşak yapısı sayesinde yüzünüzde pratik kullanım sağlar.

Allık fırçası; Yanakları açılı bir biçimde renklendirmek için kullanılır. Açılı ve yumuşak bir yapısı vardır. Doğru açıyla yanaklarınıza en doğal şekilde allığınızı uygulamanıza yardımcı olur.

Fondöten fırçası; Fondöteni cilde eşit bir şekilde yedirmek için kullanılır. Krem fondöteni doğal şekilde cildinizin yemesine yardımcı olur.

Dilerseniz sizde hemen buradan üye olarak muhteşem oriflame ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Bir yanıt yazın

ten + six =