Oriflame Skin Pro Sonic Yüz Temizleme Sistemi

Oriflame, her alanda olduğu gibi cilt bakım alanında da en güzel şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Son dönemlere damga vuran ve kullanan kişilerden %100 onay gören SkinPro Sonic 3’ü 1 arada sistem, cilt bakımında çok önemli bir statüye sahiptir. Cilt bakımı, düzenli olarak yapılması gereken ve günde en az iki kez iki dakika boyunca ilgi gösterilmesi gereken bir işlemdir. Cilt bakımının rutin olarak yapılması oldukça önemlidir. Ancak daha da önemli olan, cildin ihtiyaçlarını karşılayacak olan ürünler kullanmaktır. Cilt tiplerine göre farklılık gösteren ürünleri, en uygun ve etkili bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayan ürün ise elbette SkinPro temizleme sistemidir. Bir sistem olarak adlandırılan bu ürün, cilde ürünlerin daha iyi nüfuz etmesini sağlıyor. Ciltteki kan dolaşımını arttıran bu sistem mikro-titreşim teknolojisiyle üretilmiştir. Cildinizin kısa sürede toparlanması ve çok daha iyi bir görünüme kavuşabilmesi için 3 farklı başlığı ve 3 yeni programı mevcuttur. Üç aşamadan oluşan cilt bakımının en önemli aşamasında sizlere yardımcı olur.

SkinPro Sonic Yüz Temizleme Cihazının Özellikleri Nelerdir?

Oriflame tarafından bir dünya harikası olarak geliştirilen SkinPro Sonic 3’ü 1 arada sistem farklı işlevler gören özelliklere sahiptir. Temizleme, arındırma ve masaj işlevi gören üç farklı başlığa sahiptir. Günlük cilt bakımında gündüz ve gece olmak üzere iki kez gönül rahatlığıyla kullanılabilir bir üründür. Temizleyici fırça başlığı ile makyajdan kalan artıkları, kirleri, ciltte oluşan fazla yağı etkili bir şekilde temizler. Masaj başlığı ise paslanmaz çelikten üretilen, metaldan hazırlanan bir başlıktır ve yaklaşık 4 haftalık süre içerisinde cildinize elastik bir görünüm kazandırır.

Cilde masaj yapmak ve kan dolaşımını hızlandırarak sarkmalardan kurtulmak için metal başlığı da günlük cilt bakımınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir diğer başlığı ise slikon başlıktır. Silikon başlık daha çok haftada bir ya da iki kez kullanım için uygundur. Tavsiye edilen kullanım süresi bu şekildedir. Silikon başlık, tıkanmış gözenekleri açarak arınmış bir cilde ve 4 haftada pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar. Tüm başlıkları klinik onay olan bu mükemmel ürün sayesinde, artık cilt bakımınızı daha kaliteli yapabilirsiniz. Kullandığınız ürünler cilde daha etkin bir şekilde nüfuz eder ve daha fazla verim alırsınız.

Deneyenlerin %100’ü Onayladı

Oriflame SkinPro Sonic 3’ü 1 arada sistem, deneyenlerin %100’ü tarafından onaylanmıştır. Bu teknoloji harikası ürünle tanışmak için daha fazla geç kalmamalısınız. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan başlıkları sayesinde, tüm ürünlerinizi de en güzel şekilde kullanma fırsatını yakalamış olacaksınız. Ayrıca SkinPro cihazının 2 adet yedek temizleyici fırça başlığı da satışta sunuluyor.

Uzun ömürlü olan ve kullanımı klinik olarak onaylanan bu ürün, Oriflame’nin en çok satan ürünleri arasında olmaya da hak kazanıyor. Cilt bakımında elle yapılan temizlik, bir cihaz kadar uygun ve etkili değildir. Bu nedenle, Oriflame SkinPro sistemini üreterek müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Hem yaz boyunca hem de kış boyunca, aksatmadan cilt bakım rutinlerinizde bu cihaza yer vermelisiniz. Cilt üzerinden tamamen uzaklaştırılamayan makyaj kalıntıları, kir ve fazla yağ, ciltte akne ve siyah nokta gibi sorunlara yol açar. Ciltte estetik açıdan hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkar. Bu görüntülerin meydana gelmemesi, cilt bakımının en doğru şekilde yapılabilmesi, yüzün derinlemesine temizlenebilmesi ve arındırılması için, sizler de Oriflame SkinPro Sonic 3’ü 1 arada temizleme cihazını seçin. Hayat kurtarıcınız olacak olan bu ürünü sevgiyle kullanmanız dileğiyle.

Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Bir cevap yazın

two × two =