Oriflame Ürünlerini Denediniz Mi?

Oriflame Ürünleri

Kozmetik, artık günümüzde oldukça fazla tercih edilen bir sektör haline gelmiştir. Bu keyfi bir durum değil, daha çok bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu da kişileri bakımlı olmayı zorunlu hale getirmektedir. Ancak şu da unutulmamalıdır ki ihtiyacınız için sağlığınızı tehlikeye atmamanız gerekmektedir. Her markanın kozmetik ürünü kullanılmamalıdır. En çok tanınan markaların kozmetik ürünleri bile kişilerin sağlığını tehlikeye sokabilmektedir. Bu nedenle kozmetik ürünlerin seçimi oldukça önemlidir. Oriflame Kozmetik ürünleri bu konuda oldukça hassas davranmaktadır. İsveç bilim adamlarının bitkisel olarak hazırladığı ürünler kişisel sağlığı kesinlikle tehlikeye atacak durumlar içermemektedir. Bunun ispatı olarak Oriflame, bütün ürünlerinde sertifika garantisi sunmuştur. Bu sertifika belgesinde Oriflame ürünlerinin hepsinin bitkisel olduğu garantisi verilmiştir.

Korkmadan Kullanın

Oriflame ürünler konusunda kişisel sağlığı da ön planda tutarak üretmektedir. Kişilerin en çok kullandığı ürünlerden bir tanesi el kremleri olarak bilinmektedir. Oriflame ürünlerinin içerisinde en çok satan el kremleri de Softcaress ve Tender Care el kremleri olmaktadır. Özellikle Tender Care, farklı kokulara sahip şişesi küçük ancak kendisi oldukça etkili ve işe yarar bir krem olmaktadır. Her türlü çatlak ve yaraları bu krem sayesinde geçirebilirsiniz. Softcaress el kremi ise sadece el kremi değil, aynı zamanda tırnak iyileştirici bir  nemlendirici kremdir.  Nemlendirici kremlerin yanında sizler için bir de alternatif olarak nemlendirici eldivenlerde bulunmaktadır. Bu eldiven sayesinde el ve tırnaklarınızdaki yaraları daha kısa bir sürede iyileştirebilirsiniz. Haziran kataloğunun en çok öne çıkan ürünlerinden bir tanesi de Optimals EvenOut kremi olmaktadır. Gece, gündüz ve göz kremi olmak üzere 3 çeşidi bulunan ürünün fiyatının yarıdan fazla düşmesi de büyük bir avantaj olmaktadır. Ürün tamamen koyu renkleri kişilerin ciltlerinden yok etmek amacıyla üretilmiştir.

Parfümler

Haziran ayının en büyük fırsatlarından bir tanesi de Babalar Günü nedeniyle özellikle erkek ürünlerinin büyük bir indirimle kataloğda satışa sunulmuş olmasıdır. Avantajlı ürünlerin çoğunluğu ise erkek parfümlerinden yana kullanılmıştır. Belli bir limitte yapılan alışverişlerde ise erkek güneş gözlüğü hediye edilmektedir. Bunun en güzel tarafı ise kendinize bir ürün satın almış olduğunuzda bile Babalar Günü hediyenize para ödememiş olmamanızdan kaynaklanmaktadır. Böylelikle kendinizi düşündüğünüzde bile Oriflame sayesinde babnızın da gönlünü yapmış olabilme fırsatı yakabilirsiniz. Babalar Günü’ne özel olarak Soul marka erkek parfümünde %55 indirim uygulanmıştır. Bu fiyatta böyle bir parfüm satın almak ise Oriflame farkı olarak sizlere sunulmuştur. Uygun fiyatları her bütçe bile karşılayamayabilir çoğu zaman. Bunun için Oriflame deodorantları da satışa sunarak müşterilerine alternatif sunmuştur. Orijinal marka parfümlerin aynı kokularından üretilmiş olan deodorantlar da sizler tarafından büyük ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler sadece bayanlara özgü bir ürün değildir. Bayanlar için de aynı şekilde deodorantlar ve parfümlü roll-onlar bulunmaktadır.

Kişisel Bakım

Kişisel bakım her şeyden önce insan sağlığı açısından çok önemlidir. Ancak kişisel bakım denildiğinde sadece bayanlar gelmektedir. Bir erkeğin tıraş olması bile onun kişisel bakımıdır. Bu nedenle kişisel bakım bayanlara özgü bir durum olarak algılanmamalıdır. Oriflame kampanyalarından bir tanesi de kişisel bakım ürünleri üzerine olmuştur. Fresh&Nature Limon kolonyası ve North for men tıraş köpüğü erkekler için set halinde indirimli bir fiyatla satışa sunulmuştur. Yarıdan fazla yapılan indirim ise yine Babalar Günü’ne özel olarak hazırlanmıştır. Haziran kataloğu büyük fırsatlar ile sizlere sunulmuştur. Büyük avantajlardan yararlanmak ise sizlerin elinde bir durum olmaktadır. Bu büyük fırsatlarda sizlerde Oriflame ailesi ile buluşun.

Bir cevap yazın

oriflame