Oriflame Üyelik Koşulları

Oriflame Üyelik Koşulları

Oriflame üyelik koşulları kısa süre önce değişti. Buna göre eskiden sadece 18 yaşını doldurmuş ve Türk Vatandaşı olan kişiler üye olabilirken şimdi oriflame üyelik koşulları biraz daha esnekleştirildi. Buna göre artık sadece Türk vatandaşları değil aynı zamanda yabancı uyruklu kişiler de oriflame üyesi olabilecekler. Yabancı uyruklu kişiler, üyelik koşullarını sağladıkları takdirde üye olabilirler.

Türk vatandaşları için üyelik şartı; sadece 18 yaşını doldurmuş olmaktır. Bunun dışında herhangi bir şart aranmamaktadır. Oriflame üyelik işlemleri için sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvurunuz tarafımıza ulaşınca size geri dönüş yapılacak ve girilen bilgiler kontrol edildikten sonra üyeliğiniz aktif edilecektir.

Yabancı Uyruklu Kişiler İçin Üyelik Şartları

Yabancı uyruklu kişiler istedikleri takdirde Türkiye’de oriflame üyelik başvurusunda bulunabilirler. Yabancı uyruklu kişiler için üyelik koşulları şöyledir.

  1. 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekir.
  2. Oriflame Danışman Bilgi Formu’nu doldurmaları gerekir.
  3. Pasaportlarının fotokopisini çekip göndermeleri gerekir.

Bu koşulları sağlayan Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu kişiler oriflame üyelik başvurusu yapabilirler. Sitemiz üzerinden üyelik formunu doldurup gerekli evrakları bize ulaştırmanız gerekir.

Yabancı uyruklu kişiler origuzellik.com sitemizde bulunan Danışman Bilgi Formu’nu bilgisayarlarına indirdikten sonra yazıcıdan çıktı alıp doldurmaları gerekir. Doldurdukları formu imzaladıktan sonra pasaport fotokopisi ile birlikte bize göndermeleri yeterlidir.

İletişim bilgilerimizi kullanarak bize telefon ile ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Oriflame Danışman Bilgi Formu

Yabancı uyruklu kişiler için Oriflame danışman bilgi formu sitemizde bulunmaktadır. Bu formu bilgisayarınıza indirin ve daha sonra yazıcıdan çıktısını alarak doldurun. Formu doldurduktan sonra pasaportunuzun fotokokopisini çekerek oriflame danışman bilgi formu ile birlikte bize gönderin. Sonraki üyelik işlemleri bizim tarafımızdan yapılacaktır. Üyeliğiniz aktif hale geldikten sonra danışman sayfasına giriş yaparak alışveriş yapabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Lütfen oriflame üyelik işlemleri öncesinde bizimle iletişime geçin ve aklınıza takılan sorular var ise bize sorun.

Kimler Üye Olmalıdır

Oriflame üye olan danışmanlarına avantajlı fiyatlar sunar. Katalog fiyatına göre ürünleri %30 indirimli alırsınız. Bu da kozmetik ihtiyaçlarınız için daha az para ödemeniz anlamına gelir. Eğer satış amaçlı üye olmak isterseniz bu durumda %30 satış kazancı elde edersiniz. Ayrıca daha fazla kazanmak için başkalarına sponsor olarak onları kendinize bağlı alt üye yaparak bir ekip oluşturabilir ve birlikte daha çok kazanabilirsiniz.

Oriflame’de asıl kazanç ekip kurduğunuzda elde edeceğiniz performans primlerinden gelir. Direktör olduğunuzda performans primi olarak yaklaşık 2,100 TL aylık geliriniz olur. Ek olarak Direktör Ünvanı aldığınız zaman 1,000 dolar para ödülü alırsınız.

Oriflame’e isteyen herkes üye olabilir. Üyelik koşullarında belirtilen haricinde başka bir şart yoktur. Üye olmak tamamen ücretsizdir. Her ay sipariş vermek gibi bir zorunluluk kesinlikle yoktur. Dilediğiniz zaman oriflame üyeliğinizi sonlandırabilir ve sonrasında tekrar üye olabilirsiniz.

Haydi gelin siz de oriflame danışmanı olun hayalinizdeki işi yapın, mutlu olun!

Bir cevap yazın

oriflame