Oriflame Üyelik Şifremi Unuttum

Oriflame Şifremi Unuttum

Oriflame Üyelik Unuttum

Oriflame danışmanı olduktan sonra cep telefonuna sms ile danışman kodunuz ve şifreniz gelmektedir. Üye olduğunuzu buradan anlayabilirsiniz. Artık Oriflame ile ilgili tüm işlemlerinizi size özel “Danışman Sayfası” alanına danışman kodu ve şifreniz ile giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Bir şekilde Oriflame üyelik şifremi unuttum şimdi ne yapacağım diye sakın endişelenmeyin. Her zaman şifrenizi tekrar cep telefonunuza sms olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bundan sonra oriflame üyelik şifremi unuttum dediğinizde izleyeceğiniz yol aynı olacaktır.

Sms İle Tekrar Şifre Almak

Her zaman oriflame sitesine girişi yapmak için girdiğiniz gibi “Danışman Girişi” bağlantısına tıklayın karşınıza danışman kodu ve şifre giriş ekranı gelecektir. Bu ekranda daha önceden dikkat etmediyseniz “Şifremi Unuttum” bağlantısını göreceksiniz. Bu bağlantıya tıkladığınızda “Şifre Hatırlatma” ekranı karşınıza gelecektir. Burada dikkat ederseniz iki seçenek bulunmaktadır bir tanesi “E-posta olarak gönder” ve bir diğeri “SMS olarak gönder”.

Siz bu ekranda sms ile tekrar şifre almak için; danışman kodunuzu girdikten sonra “SMS olarak gönder” seçeneğini işaretleyin ve “Bilgilerimi Gönder” butonuna basın. Şifreniz kayıt olurken vermiş olduğunuz cep telefonu numaranıza sms olarak tekrar gönderilecektir.

Şifrenizi isterseniz e-posta adresinize gönderilmesini de seçebilirsiniz. Bu durumda kayıt olurken kullandığınız mail adresinize şifreniz tekrar gönderilecektir.  Bundan sonra oriflame danışman şifremi unuttum derseniz yapacaklarınızı biliyorsunuz.

Şifre Yenileme Ekranı

Danışman Kodumu Unuttum

Genellikle üyelerimiz cep telefonlarına sms ile gelen üyelik bilgilerini başka bir yere kayıt etmeyi unutabiliyorlar. Siz de hem şifremi hem de danışman kodumu unuttum diyorsanız bu durumda izleyeceğiniz iki yol var.

 • Sponsorlu Üyelik : Eğer üyeliğinizi oriflame danışmanı başka bir üye aracılığı ile yaptıysanız doğrudan onunla iletişime geçebilir ve ona danışman kodumu unuttum bana danışman kodumu söyler misiniz diye sormak olacaktır. Sponsorunuz size bu konuda gereken desteği verecektir.
 • Online Üyelik : Eğer üye olurken online üyelik formunu doldurup danışman olduysanız bu durumda oriflame müşteri hizmetleri ile 0 212 900 32 62 numaralı telefondan iletişime geçerek danışman kodumu unuttum bana yardımcı olur musunuz diye sormanız yeterli olacaktır.
Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Oriflame Üyelik Şifremi Unuttum” te bir düşünce

 1. Handan diyor ki:

  Merhabalar ben siteye üyeymişim ama ne danışman kodumu biliyorum ne de şifremi, bunları bilmeden de sipariş veremiyorum. Nasıl öğrenebilirim, yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler

  • Ayşe Güldal diyor ki:

   Merhaba Handan Hanım;
   Danışman kod ve şifrenizi öğrenmenin bir kaç yolu var:
   -Sponsorunuza veya direktörünüze ulaşabiliyorsanız danışman kodunuzu öğrenip danışman girişinden şifrenızi mi unuttunuz bölümünden sms veya mail olarak gelmesini sağlayabilirsniz.
   -0212 9003262 nolu telefondan müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.
   Saygılarımla…

  • Ayşe Güldal diyor ki:

   Merhaba Fatma hanım, yazımızdaki adımları takip ederek şifrenizin telefonunuza SMS olarak gelmesini sağlayabilirsiniz, sponsor ya da direktörünüzle görüşerek bilgi isteyebilirsiniz ya da müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. En son siparişinizin üstünden 1 yıl geçtiyse telefon numaralarımız 05056299833 – 05549894519 dan bize ulaşabilirsiniz.

 2. Beyza diyor ki:

  Ya ben danışman kodum ve şifremi doğru girmeme rağmen sayfanın üst kısmında yanlış girdiniz diyor ve onaylatıp giriş yapıp şifremi değiştiremiyorum yeni şifre nasıl alabilirim

  • Ayşe Güldal diyor ki:

   Merhaba Beyza hanım,
   http://www.oriflame.com.tr adresine girdiğinizde karşınıza çıkan danışman kod ve şifre bölümünün altında ‘Şifrenizi Mi Unuttunuz?’ yazısına tıklayarak, boş alana Danışman Kodunuzu girdiğinizde ‘SMS’ butonunu seçip, ‘Devam Et’ derseniz telefonunuza SMS olarak geçici şifre gelecektir. Bu geçici şifreyi sayfada karşınıza çıkan kutucuğa yazarak yeni şifre belirleyebilirsiniz.

  • Origüzellik Ailesi diyor ki:

   Merhaba Leyla hanım. Böyle bir durumda 02129003262 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz

Bir yanıt yazın

five + three =