Oriflame Wellness Ürünleri

Koşuşturmalı hayat şartları, kısıtlı zaman derken bazen beslenmemize bile yeterince önem gösteremiyoruz. Enerjimizi alta çeken dönemlerimiz oluyor, her şeye yetişememeye başlıyoruz. Hepimizin zamanını büyük bir bölümünü kaplayan bir işimiz, her zaman zinde olmamızı bekleyen bir ailemiz, çocuklarımız, çalışmamız gereken derslerimiz, gitmemiz gereken bir okulumuz muhakkak vardır. Çeşit çeşit sorumluluklar içerisinde hayatımızı sürdürüyoruz. Ancak bütün bu tempoya ayak uydurabilmek için vücudumuzun lif bakımından zengin, vitamini yüksek, yüksek protein ve enerji içeren besinlere ihtiyacı var. Günlük rutinimizi vücudumuz kaldıramayabiliyor ve besin takviyelerine ihtiyaç duyabiliyoruz. Hiçbir sağlık problemimiz olmasa bile, daha kaliteli, daha zinde bir yaşam için oriflame wellnes ürünleri imdadımıza yetişiyor.

WELLNESS ÜRÜNLERİ ; 15 YILLIK TECRÜBE

Wellness ürünleri 15 yıllık klinik araştırmaları sonucu üretilmiş, zengin lif kaynağı, yüksek vitamin ve protein içerikli ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Bu ürünler , vücut enerjimizi yerine getirip bize günlük tempomuzun yanında spor yapabilmemiz için de enerji sağlıyor. Bizi daha sağlıklı ve zinde bir yaşama yönlendirmeye ön ayak oluyor. Doğal içerikler kullanıyor ve Avrupa standartlarında ürettiği ürünleri evlerimize getiriyor. Ayrıca ürünler kullanım açısından da çok pratik. İçecek tozlarını hazırlamanız çok kolay. Bu tozların damak tadına göre çikolatalı, çilekli, muzlu gibi çeşitleri bulunuyor. Daha da pratik şekilde hazırlamanız ve saklamanız için Oriflame kataloğundaWellness karıştırma kabı ve kaşığını bulabilirsiniz.

MUTLAKA HER GÜN ALMAMIZ GEREKEN BESİN TAKVİYELERİ
Kış aylarında mutlaka C vitamini ; Vücudumuzda oluşan C vitamini eksikliğinde gribal hastalıklara davetiye çıkarmış oluruz. Vücudumuzun direnci düşer, direnci düşen vücut yavaş yavaş zararlı bakterilerle baş edememeye başlar ve bağışıklık sistememiz çöker. Böylelikle en küçük bir hastalığı çok ağır şekilde yaşarız. (Antioksidan ve C vitamini takviyeli yaban mersinli gıda takviyesi Wellness‘ i tercih edebilirsiniz. )

Probiyotikler ; Bağırsak ve sindirim sistemimizin düzenli çalışması için mutlaka her gün probiyotiklerden yararlanmamız gerekir. Probiyotik dediğimiz şeyler iyi bakterilerden oluşan besin takviyeleridir. Kabızlık problemini önler, şişkinliği azaltır ve daha yüksek bir yaşam standartı sağlar.

Proteinler ; Proteinler hücrelerimizin yenilenmesini sağlayan yapı taşlarıdır. Açlık anında en son tüketilen besin gruplarıdır. Kaslarımızın oluşmasında büyük rolü vardır. Protein desteği alınmadan yapılan diyetlerde kas kayıpları görülür. Kas kaybı görülen vücut ise güçten düşmüş bir vücuda eşittir.

B12 ; B12 vitamini eksikliği sinir sisteminde yıpranmalara, unutkanlıklara, kısa süreli hafıza kayıplarına yol açar. Bütün bunların sürekli yaşanması geri dönülmez nörolojik ve psikolojik problemlere yol açabilir. Bunların yanında B12 hücrelerin erken yaşlanmasının da önüne geçer. Kolon, meme kanserlerinin de riskini azaltıcı etkisi bulunmaktadır.

Demir ; Özellikle kadınlarda erkeklere göre vücudun demir ihtiyacı daha fazladır. Ve yine erkeklere oranla kadınlarda demir anemisi çok daha fazla görülür. Demir anemisinin halsizlik, depresyon, saç dökülmesi, kilo alımı, günlük aktivitelerde isteksizlik, sinirlilik gibi etkileri vardır. Uzun süre demirden mahrum kalmış vücutta organ yetmezlikleri de görülebilir. Bu nedenle demir vücudumuz için hayati önem taşır.

Balıkyağı ; Her gün balık yağı içeren besin takviyesi almak beyin sağlığı açısından çok önemlidir. Balık yağında B12 nin yanında bir çok vitamin ve minarel bulunmaktadır. Unutkanlığı ve göz kusurlarını önleyici özelliği bulunmaktadır. Ayrıca kırışıkların önüne geçer. Kalp sağlığını koruma da son derece yararlıdır. Kalp krizi riskini azaltır. Eklemlerimizin sağlıklı çalışması için çok değerli bir besindir.

Oriflame Wellness Kataloğu sayfamızdan ürünlere hemen göz atabilirsiniz

Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Bir yanıt yazın

2 × 2 =