Oriflame Katalog ile Outlet Kataloğu Arasındaki Fark Nedir?

Oriflame, dünyanın en büyük güzellik şirketlerinden biridir. Oriflame Katalog Türkiye’de aylık olarak 30 günde bir değişmekte ve her ay farklı bir katalog basılmaktadır. Oriflame kataloğu içerisinde yıl boyunca 1000’in üzerinde ürün yer almaktadır.

Oriflame Outlet kataloğu nedir dediğinizi duyar gibi oluyorum? Hemen söyleyelim, bildiğiniz gibi outlet yabancı bir kelimedir ve ilk olarak Amerika’da 1980’li yıllarda ortaya çıkmış ve fabrikaların indirimli, seri sonu ve stok fazlası ürünlerini sergiledikleri mağazalar için kullanılmış bir terimdir.

Bu kısa açıklamadan da anlaşılacağı gibi outlet kataloğu için şunu söyleyebiliriz. Bir önceki katalog döneminde satışa sunulmuş ve daha sonra indirime girmiş ürünlerin yer aldığı katalog’dur.

Oriflame’de her ay iki outlet (indirim) kataloğu yayımlanmaktadır. Bunlardan biri Altın Fırsatlar indirim kataloğu diğeri ise Elmas Kataloğu’dur.  Her ikisi de indirimli ürünlerin yer aldığı katalog’dur ve her ay cazip fırsatlar sunmaktadır. Bu nedenle şipariş vermeden önce mutlaka göz atmanızda fayda vardır. Sonra neden bakmadım diye çok üzülebilirsiniz.

oriflame outlet katalog

Oriflame Kataloğu Nerden Bulabilirim?

Eğer oriflame ürünlerini sipariş vermek istiyorsanız ve üye olmak istemiyorsanız bunun için online kataloğu internet üzerinden aylık olarak takip edebilirsiniz. Eğer basılı olarak kataloğu elinize almak istiyorsanız o zaman çevrenizde bulunan bir danışman’dan size bir tane oriflame katalog vermesini isteyebilirsiniz.

Dilerseniz ücretsiz üyeliğinizi sitemiz üzerinden online başvuru formunu doldurarak hemen başlatabilirsiniz. Üyelik başvurunuz sonrası ücretsiz oriflame kataloğu adresinize kargo ile hemen gönderilecektir. Ayrıca üye olduğunuzda tüm ürünleri katalog fiyatına göre %30 daha ucuz alma imkânına kavuşacak ve çeşitli indirimlerden ve kampanyalardan faydalanma imkânı da bulacaksınız.

Oriflame Outlet Kataloğu’ndan Kimler Sipariş Verebilir?

Altın fırsatlar ve elmas fırsatlar outlet kataloğu’ndan sipariş verebilmek için öncelikle normal oriflame katalog’dan sipariş girmek zorundasınız. Altın fırsatlar için oriflame katalog’dan  en az 1 BP’lik (başarı puanı) sipariş vermeniz yeterli iken elmas kataloğu’ndan ürün sipariş edebilmek için oriflame kataloğu’ndan en az 75 BP’lik sipariş  girmeniz gerekmektedir.

Yani öncelikle oriflame katalog siparişlerinizi girmeli ve daha sonra outlet kataloğu siparişlerinizi ilave etmelisiniz. İndirim kataloğu’ndan bu şartları sağlayan herkes sipariş verebilir.

Oriflame Outlet Kataloğunu Nasıl Alabilirim?

Her iki katalog da indirimli ürünlerin yer aldığı katalog olduğu için basılı olarak dağıtılmamaktadır. Bu yüzden outlet kataloğunu basılı olarak bulamazsınız. Ancak internet üzerinden online katalog olarak takip edebilirsiniz.

Katalog Ücreti Ne Kadar?

Düzenli sipariş vermeniz durumda oriflame katalog için her hangi bir ücret ödemezsiniz. Çünkü siparişiniz ile birlikte bir sonraki ayın kataloğu ücretsiz olarak gönderilmektedir. Örnek verecek olursak Nisan Kataloğu döneminde sipariş verdiğinizde Mayıs Kataloğu ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Eğer bana bir tane katalog yetmiyor ben satış yapıyorum daha fazla almak istiyorum diyorsanız o zaman her bir tekli katalog için ödeyeceğiniz tutar şu an için 1,75 TL’dir. Ne kadar çok katalog siparişi verirseniz ve ne kadar çok kişiye dağıtırsanız o kadar çok sipariş toplarsınız. Toplu alımlarda fiyat daha uygun olacağı için size tavsiyemiz 5’li  ya da 25’li olarak oriflame kataloğu siparişlerize ekleyin ve daha uygun fiyata satın alın.

Umarım burada verdiğimiz bilgiler sizlere faydalı olmuştur. Tekrar hatırlatmakta fayda var oriflame üyeliği tamamen ücretsiz ve ilk üyelere gönderilen katalog yine ücretsiz olarak adrese teslim kargo ile tarafımızdan gönderilmektedir. Siz de oriflame ayrıcalıklar dünyasına katılmak istiyorsanız hemen başvurun üye olun!

Bir Cevap Yazın

oriflame