Oriflame Katalog ile Outlet Kataloğu Arasındaki Fark Nedir?

Oriflame ürün kataloğu aylık olarak değişmekte ve her ay farklı bir katalog basılmaktadır. Oriflame kataloglarında 1000’in üzerinde ürün yer almaktadır.

Aylık olarak yayınlanan bu kataloglarun yanı sıra bir de her ay Oriflame Outlet katalogları yayınlanır. Bildiğiniz gibi outlet yabancı bir kelimedir ve ilk olarak Amerika’da 1980’li yıllarda ortaya çıkmış ve fabrikaların indirimli, seri sonu ve stok fazlası ürünlerini sergiledikleri mağazalar için kullanılmış bir terimdir. Bu kısa açıklamadan da anlaşılacağı gibi outlet kataloğu için şunu söyleyebiliriz. Bir önceki katalog döneminde satışa sunulmuş ve daha sonra indirime girmiş ürünlerin yer aldığı katalogdur.

Oriflamede her ay iki outlet (indirim) kataloğu yayımlanmaktadır. Bunlardan biri Altın Fırsatlar indirim kataloğu diğeri ise Elmas Kataloğudur. Her ikisi de indirimli ürünlerin yer aldığı katalogdur ve her ay cazip fırsatlar sunmaktadır. Fırsat kataloğunda listelenen indirimli fiyatlar danışman fiyatları iken aylık kataloglarda listenen fiyatlar ürün satış fiyatlarıdır. Yani outlet kataloğundan danışman fiyatı ile aldığınız ürünü satış fiyatı üzerinden satarak kar elde etme imkanınız vardır. Bu nedenle şipariş vermeden önce mutlaka göz atmanızda fayda vardır. Sonra neden bakmadım diye çok üzülebilirsiniz.

Oriflame Kataloğunu Nerden Bulabilirim?

Eğer Oriflame üyesi iseniz basılı kataloğu Oriflame’den sipariş verebilirisiniz, bu konuda bağlı olduğunuz direktörünüzden yardım alabilirsiniz. Kataloğu online olarak incelemek isterseniz de her ay düzenli olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Eğer üye olmayı düşünürseniz üyelik başvurunuzu üyelik sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik başvurunuz bize iletildikten sonra en kısa sürede size dönüş yapılacaktır, üyelik işlemleriniz kesinleştikten sonra Oriflame kataloğunuzu adresinize ücretsiz olarak gönderiyoruz. Ayrıca üye olduğunuzda tüm ürünleri katalog fiyatlarına göre %30 indirimli alma imkânına kavuşacak ve çeşitli indirimlerden ve kampanyalardan da faydalanma imkânı bulacaksınız.

Outlet Kataloğundan Kimler Sipariş Verebilir?

Altın fırsatlar ve elmas fırsatlar outlet kataloglarından sipariş verebilmek için öncelikle aylık yayınlanan katalogdan sipariş girmek zorundasınız. Altın fırsatlar için en az 1 BP’lik (başarı puanı) sipariş vermeniz yeterli iken elmas katalogdan ürün sipariş edebilmek için en az 75 BP’lik sipariş girmeniz gerekmektedir.

Yani öncelikle aylık katalogdan siparişlerinizi girmeli ve daha sonra outlet kataloğu siparişlerinizi ilave etmelisiniz. İndirim kataloğundan bu şartları sağlayan herkes sipariş verebilir.

Oriflame Outlet Kataloğunu Nasıl Alabilirim?

Her iki katalogda indirimli ürünlerin yer aldığı katalog olduğu için basılı olarak dağıtılmamaktadır. Bu yüzden outlet kataloğunu basılı olarak bulamazsınız. Ancak yine sitemiz üzerinden bu katalogları da takip edebilirsiniz.

Oriflame Katalog Ücreti Ne Kadar?

Düzenli sipariş vermeniz durumunda herhangi bir ücret ödemezsiniz. Çünkü siparişiniz ile birlikte bir sonraki ayın kataloğu ücretsiz olarak gönderilmektedir. Örnek verecek olursak Nisan Kataloğu döneminde sipariş verdiğinizde Mayıs Kataloğu ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Eğer bana bir tane katalog yetmiyor ben satış yapıyorum daha fazla almak istiyorum diyorsanız o zaman her bir tekli katalog için ödeyeceğiniz tutar şu an için 2,50 TL’dir. Ne kadar çok katalog siparişi verirseniz ve ne kadar çok kişiye dağıtırsanız o kadar çok sipariş toplarsınız. Toplu alımlarda fiyat daha uygun olacağı için size tavsiyemiz 5’li  ya da 25’li olan paketleri siparişlerize eklemeniz ve daha uygun fiyata satın almanızdır.

Umarım burada verdiğimiz bilgiler sizlere faydalı olmuştur. Tekrar hatırlatmakta fayda var oriflame üyeliği tamamen ücretsiz ve ilk üyelere gönderilen katalog yine ücretsiz olarak adrese teslim kargo ile tarafımızdan gönderilmektedir. Siz de oriflame ayrıcalıklar dünyasına katılmak istiyorsanız hemen başvurun üye olun!

Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Bir yanıt yazın

5 × two =