Oriflame Nisan Ayı Danışman Fırsatı

Toplam değeri 260TL olan Miss Giordani EdP veya Mister Giordani EdT’lerden dilediğiniz 2 tanesine danışman fiyatıyla toplam 85TL’ye sahip olun. Oriflame’in danışmanlarına özel sunduğu bu fırsat kaçırmayın.

*Kampanya 1-30 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için tek seferde verilecek siparişe 2 adet veya katlarında 30399 kodlu Miss Giordani EdP veya 36654 kodlu Mister Giordani EdP eklenmesi gerekmektedir. 2 adet ürün bedeli danışmna fiyatıyla toplam 85TL ve 47BP’dir.

Henüz Oriflame üyesi değilseniz üyelik sayfamızdaki form aracılığı ile üyelik işlemlerinizi başlatabiliriz. Yeni üye kaydınız gerçekleştiğinde Hoş geldiniz programından da yararlanma hakkına sahip olursunuz. Hoş geldiniz programına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Konu hakkındaki tüm sorularınızı sayfanın altındaki yorumlar kısmından bize ilebilirsiniz. Sıcak teklifi aşağıdaki kısayollar aracılığı ile arkadaşlarınızla da paylaşmayı unutmayın.

Oriflame Danışmanı Fırsatı

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.

Bir Cevap Yazın