Oriflame Nisan Ayı Danışman Teklifi

1-7 Nisan tarihlerinde tek seferde yapacağınız 75BP ve üzeri siparişinize 39TL değerindeki yatıştırıcı Gül Suyu içeren Feminelle Dış Genital Bölgeler için Tazeleyici Temizleme Jeli %85 İndirimle SADECE 3,90TL

*Kampanya 1 Nisan katalog açılışı ile başlayacak olup 7 Nisan 23:59 itibari ile bitecektir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Her danışman 1 kez faydalanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak için tek seferde 75BP sipariş verilmelidir. Avantajlı fiyattan 33022 – Feminelle Dış Genital Bölgeler için Tazeleyici Temizleme Jeli’ne sahip olmak için tek seferde yapacağınız 75BP ve üzeri siparişinize kodu eklemeniz gerekmektedir.

Henüz Oriflame üyesi değilseniz üyelik sayfamızdaki form aracılığı ile üyelik işlemlerinizi başlatabiliriz. Yeni üye kaydınız gerçekleştiğinde Hoş geldiniz programından da yararlanma hakkına sahip olursunuz. Hoş geldiniz programına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Konu hakkındaki tüm sorularınızı sayfanın altındaki yorumlar kısmından bize ilebilirsiniz. Sıcak teklifi aşağıdaki kısayollar aracılığı ile arkadaşlarınızla da paylaşmayı unutmayın.

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.