Oriflame Temmuz Ayı Danışman Teklifi

1-15 Temmuz tarihleri arasında tek seferde en az 50BP yapan danışmanlarımız, 1-15 Ağustos tarihleri arasında da tek seferde en az 50BP yaptıklarında, 50TL değerindeki Elegant Rose Gold Seyahat Çantası’nı 4,90TL danışman fiyatı ile almaya hak kazanacaklar. İlk koşul tarih aralığı: 1 Temmuz 2018 katalog açışından 15 Temmuz 2018 saat 23:59’a kadar verilen siparişler için geçerlidir. İkinci koşul tarih aralığı: 1 Ağustos 2018 katalog açılışından ve 15 Ağustos 2018 saat 23:59’a kadar verilen siparişler için geçerlidir. Her danışman bu kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilecektir. Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir. Tek seferde verilen 50BP ve üzeri siparişler için geçerlidir. Elegant Rose Gold Seyahat Çantası’nı, Ağustos ayında da 50BP koşulu gerçekleştiren danışmanlarımız “Size Özel Fırsatlar” sayfasından sepetlerine ekleyebileceklerdir. Danışmanları kodu girmelerine gerek yoktur, ürün otomatik olarak eklenmeyecektir.

Henüz Oriflame üyesi değilseniz üyelik sayfamızdaki form aracılığı ile üyelik işlemlerinizi başlatabiliriz. Yeni üye kaydınız gerçekleştiğinde Hoş geldiniz programından da yararlanma hakkına sahip olursunuz. Hoş geldiniz programına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Konu hakkındaki tüm sorularınızı sayfanın altındaki yorumlar kısmından bize ilebilirsiniz. Sıcak teklifi aşağıdaki kısayollar aracılığı ile arkadaşlarınızla da paylaşmayı unutmayın.

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.