Oriflame Kat Kat Kazan Programı

Oriflame Kat Kat Kazan Programı tüm Oriflame danışmanlarının yararlanabileceği bir kampanyadır. Kampanya içeriği aylık olarak değişmektedir. Aktif üyelerin kazançlarına kazanç katmasını amaçlayan program ile mevcut siparişleriniz belirlenen BP’e ulaştığında o ay için seçilen güncel ürünleri avantajlı olarak satın alabilirsiniz.

Güncel kat kat kazan programının detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Unutmayın programdan yaralanabilmek için öncelikle Oriflame üyesi olmanız gerekmektedir. Eğer Oriflame üyesi değilseniz üyelik sayfamızdaki formu doldurarak üyelik başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca yeni kayıt olan üyelere sunulan Hoşgeldiniz Programına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Program hakkındaki tüm sorularınızı sayfanın en alt kısmında bulunan yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Kat kat kazan programı

Ürün kazancı: Kat Kat kazan ürünlerinin satışından kazanılan tutardır. Satış kazancı: En az koşulda yer alan BP tutarı kadar sipariş verilmesi halinde alınan ürünlerin satışından kazanılan tutardır.

Kampanya Koşulları:

  • Aralık ve Ocak aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Aralık 2018 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Aralık ayında 150 BP sipariş veren Danışmanlarımız, Ocak ayındaki BP’li siparişleri ile 100 TL değerindeki Sinbo Tost Makinesi’ne 19.99 TL’ye sahip olabilirler.
  • Hak ettiğiniz KKK ürünü sepetlere otomatik eklenmeyecektir, fırsattan faydalanmak isteyen danışmanların ürünü seçip, siparişine eklemesi gerekmektedir.
  • Her Satış Danışmanı kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilir.
  • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.

Bir cevap yazın