Oriflame Kat Kat Kazan Programı Şubat Ayı Detayları

Oriflame Kat Kat Kazan Programı tüm Oriflame danışmanlarının yararlanabileceği bir kampanyadır. Kampanya içeriği aylık olarak değişmektedir. Aktif üyelerin kazançlarına kazanç katmasını amaçlayan program ile mevcut siparişleriniz belirlenen BP’e ulaştığında o ay için seçilen güncel ürünleri avantajlı olarak satın alabilirsiniz.

Güncel kat kat kazan programının detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Unutmayın programdan yaralanabilmek için öncelikle Oriflame üyesi olmanız gerekmektedir. Eğer Oriflame üyesi değilseniz üyelik sayfamızdaki formu doldurarak üyelik başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca yeni kayıt olan üyelere sunulan Hoşgeldiniz Programına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Program hakkındaki tüm sorularınızı sayfanın en alt kısmında bulunan yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Oriflame Kat Kat Kazan Programı Şubat 2018
Oriflame Kat Kat Kazan Programı Şubat 2018 2. Adım

Kampanya Katılım Koşulları

Toplam kazanç, ürün kazancı ve satış kazancı toplamıdır. Ürün Kazancı: Kat Kat Kazan ürünlerinin satışından kazanılan tutardır. Satış Kazancı: En az koşulda yer alan BP tutarı kadar sipariş verilmesi halinde alınan ürünlerin satışından kazanılan tutardır. Şubat ve Mart aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 1 Şubat 2018 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Tercih ettiğiniz ürünleri siparişinize eklemeyi unutmayın. En az 125 BP yapan danışmanlar kampanyadan dilediği 1 ürünü 15.99 TL ile siparişine ekleyebilir. Siparişini 200 BP’ye tamamlayan danışmanlar kampanyadan dilediği 2 ürünün tanesini 15.99 TL ile siparişine ekleyebilir. Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.

Bir Cevap Yazın