Oriflame Kat Kat Kazan Programı Mayıs Ayı Detayları

Oriflame Kat Kat Kazan Programı tüm Oriflame danışmanlarının yararlanabileceği bir kampanyadır. Kampanya içeriği aylık olarak değişmektedir. Aktif üyelerin kazançlarına kazanç katmasını amaçlayan program ile mevcut siparişleriniz belirlenen BP’e ulaştığında o ay için seçilen güncel ürünleri avantajlı olarak satın alabilirsiniz.

Güncel kat kat kazan programının detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Unutmayın programdan yaralanabilmek için öncelikle Oriflame üyesi olmanız gerekmektedir. Eğer Oriflame üyesi değilseniz üyelik sayfamızdaki formu doldurarak üyelik başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca yeni kayıt olan üyelere sunulan Hoşgeldiniz Programına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Program hakkındaki tüm sorularınızı sayfanın en alt kısmında bulunan yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Oriflame Kat Kat Kazan Programı

Kampanya Katılım Koşulları

Mayıs ve Haziran aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Mayıs 2018 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Mayıs Ayında 125 BP sipariş veren Danışmanlarımız, Haziran ayındaki BP’li siparişleri ile 145 TL değerindeki Paradise Kadın EdP veya Paradise Erkek EdT’lerden dilediği 1 adede 15.99 TL’ye sahip olabilirler. Hakedişi olan danışmanlarımız Erkek veya Kadın kokusu seçeneklerinden diledikleri 1 adedi seçip, sepetlerine eklemelidirler, hakedişler sepetlere otomatik eklenmeyecektir. Her Satış Danışmanı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir. Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.

Bir Cevap Yazın