Oriflame Kat Kat Kazan Programı

Oriflame Kat Kat Kazan Programı tüm Oriflame danışmanlarının yararlanabileceği bir kampanyadır. Kampanya içeriği aylık olarak değişmektedir. Aktif üyelerin kazançlarına kazanç katmasını amaçlayan program ile mevcut siparişleriniz belirlenen BP’e ulaştığında o ay için seçilen güncel ürünleri avantajlı olarak satın alabilirsiniz.

Güncel kat kat kazan programının detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Unutmayın programdan yaralanabilmek için öncelikle Oriflame üyesi olmanız gerekmektedir. Eğer Oriflame üyesi değilseniz üyelik sayfamızdaki formu doldurarak üyelik başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca yeni kayıt olan üyelere sunulan Hoşgeldiniz Programına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Program hakkındaki tüm sorularınızı sayfanın en alt kısmında bulunan yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Oriflame Kat Kat Kazan Programı

Kampanya Koşulları

Eylül ve Ekim aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Eylül 2018 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Eylül ayında 125 BP sipariş veren Danışmanlarımız, Ekim ayındaki BP’li siparişleri ile 145 TL değerindeki GG Original EdP veya GG Man EdT seçeneklerinden diledikleri 1 adede 15.99 TL’ye sahip olabilirler. Hak edilen Kat Kat Kazan ürünü sepetlere otomatik eklenmeyecektir, fırsattan faydalanmak isteyen danışmanlar Ekim ayında BP’li sipariş verirken «size özel teklifler» kısmından diledikleri ürünü seçip, sepetlerine eklemelidir. Her Satış Danışmanı kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilir. Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.

Bir cevap yazın