Oriflame Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame kazananlar kulübü programı, önceki adıyla kat kat kazan progamı, tüm Oriflame danışmanlarının yararlanabileceği bir kampanyadır. Kampanya içeriği aylık olarak değişmektedir. Aktif üyelerin kazançlarına kazanç katmasını amaçlayan program ile mevcut siparişleriniz belirlenen BP’e ulaştığında o ay için seçilen güncel ürünleri avantajlı olarak satın alabilirsiniz.

Kazananlar klubu programının detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Unutmayın programdan yaralanabilmek için öncelikle Oriflame üyesi olmanız gerekmektedir. Eğer Oriflame üyesi değilseniz üyelik sayfamızdaki formu doldurarak üyelik başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca yeni kayıt olan üyelere sunulan Hoşgeldiniz Programına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Program hakkındaki tüm sorularınızı sayfanın en alt kısmında bulunan yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Kaynak: tr.oriflame.com 2019
Kaynak: tr.oriflame.com 2019

Kampanya Koşulları:

  • Ocak ve Şubat aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Ocak 2020 – 29 şubat 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Ocak ayında 125 BP sipariş veren Danışmanlarımız, Şubat ayındaki 125 BP’lik siparişleri ile English Home Modern Chic Pamuklu Çift Kişilik Battaniye’ye 22.99 TL’ye, her iki ayda da 200 BP sipariş veren Danışmanlarımız BEDAVA sahip olabilirler.
  • Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, Danışmanlarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.
  • Her Satış Danışmanı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir.
  • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

İade Koşulları:

  • Kazananlar Kulübü Programı için gerekli BP koşulları satın alınan ürünlerin iadesi ile bozulduğu takdirde Kazananlar Kulübü Programı’nda verilen ürünün de kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün kampanyasız fiyatı ilgili danışmana yansıtılır.

 

Bir cevap yazın