Oriflame Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame kazananlar kulübü programı, önceki adıyla kat kat kazan progamı, tüm Oriflame danışmanlarının yararlanabileceği bir kampanyadır. Kampanya içeriği aylık olarak değişmektedir. Aktif üyelerin kazançlarına kazanç katmasını amaçlayan program ile mevcut siparişleriniz belirlenen BP’e ulaştığında o ay için seçilen güncel ürünleri avantajlı olarak satın alabilirsiniz.

Kazananlar klubu programının detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Unutmayın programdan yaralanabilmek için öncelikle Oriflame üyesi olmanız gerekmektedir. Eğer Oriflame üyesi değilseniz üyelik sayfamızdaki formu doldurarak üyelik başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca yeni kayıt olan üyelere sunulan Hoşgeldiniz Programına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Program hakkındaki tüm sorularınızı sayfanın en alt kısmında bulunan yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Kaynak: tr.oriflame.com 2020
Kaynak: tr.oriflame.com 2020

Kampanya Koşulları:

 • Mayıs ve Haziran aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Mayıs – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Mayıs ayında 125 BP sipariş veren Danışmanlarımız, Haziran ayındaki 125 BP’lik siparişleri ile Kütahya Porselen 6 Parça Çorba Kasesi Seti’ne 22.99 TL’ye sahip olabilirler.
 • Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, danışmanlarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.
 • Her Satış Danışmanı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir.
 • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

İade Koşulları:

Genel Kural:

 • Kazananlar Kulübü Programı için gerekli BP koşulları satın alınan ürünlerin iadesi ile bozulduğu takdirde Kazananlar Kulübü Programı’nda verilen ürünün fatura tarihi itibari ile 30 gün içinde kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün kampanyasız fiyatı ilgili danışmana yansıtılır.

KK Ürününü iade etmek istemeyen Danışmanlar için;

 • Koşul dönemi içinde o ayın Kazananlar Kulübü ürününü aldıktan sonra BP iadesi yapılıyorsa: Tekrardan koşulu sağlayacak kadar BP siparişi koşul dönemi bitmeden verilmelidir.
 • BP iadesi bir sonraki aya yansıyorsa: BP iadesinin yansıdığı ayın son gününe kadar tekrardan koşulu sağlayacak kadar BP siparişi verilmelidir.

Önemli Not:

Verilen Telafi BP Siparişi; bir sonraki dönemin Kazananlar Kulübü ürününe hak kazanmak için kullanılamaz. Telafi BP siparişi haricinde o dönemin koşulunu sağlamak için ek sipariş verilmelidir.

Örneğin: Mayıs-Haziran dönemini kapsayan Kütahya Porselen 6 Parça Çorba Kase Seti ürünü için Mayıs ayında 125 BP ve Haziran ayında 125 BP sipariş veren danışmanımız Kütahya Porselen 6 Parça Çorba Kase Seti’ni satın aldıktan sonra eğer Haziran ayı içerisinde 50 BP iade yaptı ise:

 • Seçenek 1: Kütahya Porselen 6 Parça Çorba Kase Seti’ni fatura tarihi itibari ile 30 gün içinde kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade etmesi gerekmektedir
 • Seçenek 2: Çorba Kase Seti’ni iade etmek istemiyor ise Haziran ayı sonuna kadar en az 50 BP sipariş vermelidir.
 • Seçenek 3: Yapmış olduğu BP iadesi Temmuz ayına yansıdı ise, Temmuz ayı bitene kadar telafi olarak en az 50 BP sipariş vermesi gerekmektedir (Kısacası; BP iadesi kişisel hesabınıza hangi ay yansıyorsa o ay içerisinde telafi BP vermeniz gerekmektedir) .

Önemli Not:

Temmuz ayında verilen en az 50 BP telafi BP siparişi Temmuz ayını kapsayan Kazananlar Kulübü ürünü için geçerli sayılmayacaktır. Danışmanımız eğer Temmuz ayını kapsayan ürüne hak kazanmak istiyorsa 50 BP + 125 BP sipariş vermelidir.

 

Bir cevap yazın