Oriflame Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame kazananlar kulübü programı, önceki adıyla kat kat kazan progamı, tüm Oriflame danışmanlarının yararlanabileceği bir kampanyadır. Kampanya içeriği aylık olarak değişmektedir. Aktif üyelerin kazançlarına kazanç katmasını amaçlayan program ile mevcut siparişleriniz belirlenen BP’e ulaştığında o ay için seçilen güncel ürünleri avantajlı olarak satın alabilirsiniz.

Kazananlar klubu programının detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Unutmayın programdan yaralanabilmek için öncelikle Oriflame üyesi olmanız gerekmektedir. Eğer Oriflame üyesi değilseniz üyelik sayfamızdaki formu doldurarak üyelik başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca yeni kayıt olan üyelere sunulan Hoşgeldiniz Programına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Program hakkındaki tüm sorularınızı sayfanın en alt kısmında bulunan yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Kampanya Koşulları: 

 • Mayıs ve Haziran 2022 aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile kampanya 1 Mayıs – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir. 
 • Eski Marka Ortaklarımız Mayıs ayında 125 BP sipariş,  2022 Hoş Geldiniz Programı 1., 2. ve 3. adımına dahil olan Marka Ortaklarımız 150 BP sipariş vermelidir.
 • Haziran ayındaki ilk BP’li siparişiniz ile 509 TL değerinde 38540 Signature for Her Parfum veya 42741 Magnetista Eau de Parfum 58,50 TL’ye sahip olabilirsiniz.
 • Hak ediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, Oriflame Marka Ortaklarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.
 • Her Oriflame Marka Ortağı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir.
 • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.
 • İade koşulları için www.oriflame.com.tr’yi ziyaret ediniz.

İade Koşulları:

Genel Kural:

 • Kazananlar Kulübü Programı için gerekli BP koşulları satın alınan ürünlerin iadesi ile bozulduğu takdirde Kazananlar Kulübü Programı’nda verilen ürünün fatura tarihi itibari ile 30 gün içinde kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün kampanyasız fiyatı ilgili Oriflame Marka Ortağı’na yansıtılır.

KK Ürününü iade etmek istemeyen Oriflame Marka Ortakları için;

 • Koşul dönemi içinde o ayın Kazananlar Kulübü ürününü aldıktan sonra BP iadesi yapılıyorsa: Tekrardan koşulu sağlayacak kadar BP siparişi koşul dönemi bitmeden verilmelidir.
 • BP iadesi bir sonraki aya yansıyorsa: BP iadesinin yansıdığı ayın son gününe kadar tekrardan koşulu sağlayacak kadar BP siparişi verilmelidir.

Önemli Not:

Verilen Telafi BP Siparişi; bir sonraki dönemin Kazananlar Kulübü ürününe hak kazanmak için kullanılamaz. Telafi BP siparişi haricinde o dönemin koşulunu sağlamak için ek sipariş verilmelidir.

Örneğin: Mayıs-Haziran dönemini kapsayan ürünler için Mayıs ayında 125 BP ve Haziran ayında en az 1 BP sipariş veren marka ortağımız ürünü aldıktan sonra eğer Haziran ayı içerisinde Mayıs ayından aldığı ürünlerden 50 BP iade yaptı ise:

 • Seçenek 1: Ürünü fatura tarihi itibari ile 30 gün içinde kutusu açılmamış ve sağlam şekilde iade etmesi gerekmektedir.
 • Seçenek 2: Ürünü iade etmek istemiyor ise Mayıs ayı sonuna kadar en az 50 BP sipariş vermelidir.
 • Seçenek 3:  Yapmış olduğu BP iadesi Haziran ayına yansıdı ise, Haziran ayı bitene kadar telafi olarak en az 50 BP sipariş vermesi gerekmektedir (Kısacası; BP iadesi kişisel hesabınıza hangi ay yansıyorsa o ay içerisinde telafi BP vermeniz gerekmektedir).

Önemli Not:

Haziran ayında verilen en az 50 BP telafi BP siparişi Haziran ayını kapsayan Kazananlar Kulübü ürünü için geçerli sayılmayacaktır. Marka Ortağımız eğer Haziran ayını kapsayan ürüne hak kazanmak istiyorsa 50 BP + 150 BP sipariş vermelidir.

 

Bir cevap yazın