Oriflame Renk Tablosu

Ruh haliniz, tarzınız nasıl olursa olsun size mükemmel uyum sağlayan, renklerden çok daha fazlasını vadeden, doğal güzelliğinizi zenginleştiren kozmetik serilerimizin yer aldığı renk tablosuyla hayatınıza renk ve güzellik katın!

Oriflame’de renkli kozmetik kategorisi aslında renklerden daha fazlasını vaad ediyor. Oriflame renk tablosuna hemen göz atın.

Katalog otomatik olarak ilerlemektedir. Resimlerin üzerine geldiğinizde otomatik olarak duracaktır. Dilerseniz klavyenizin ok tuşları veya mobil cihazlarda ekranı kaydırarak da kataloğu inceleyebilirsiniz. Tam ekran görüntülemek için sağ üstteki kulakçığa tıklayabilirsiniz.

Sipariş vermek için dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Oriflame üyesi olarak %30 indirimden faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken üyelik formunu doldurmak. Katalog hakkındaki tüm sorularınızı sayfanın en alt kısmında bulunan yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.