Oriflame Kariyerinizi Hızlandıracak Doğru Danışman!

origüzellik ailesi

Ayşe Güldal hakkında

Merhaba,

Ben Oriflame Altın Direktör Ayşe GÜLDAL. 1967 Milas doğumluyum. Evliyim, özgenur adında üniversite’de okuyan bir kızım var. 1996 yılında bir arkadaşımın ısrarıyla Oriflame ile tanıştım. Yıllarca kendi kozmetik ihtiyaçlarımı karşıladım. 2012 yılında emekli olduktan sonra kendi işimi kurmaya karar verdim. Oriflame benim bu hayalimin başlangıç noktası oldu. Bugün Ori Güzellik Ailesi olarak, alt üyelerle birlikte yaklaşık 2,500 kişiden oluşan güzel bir ekibim var.

Siz de hayallerinize kavuşmak ister misiniz? Gelin ihtiyacınız olduğunda size tam destek verecek Ori Güzellik Ailesi‘nin bir parçası olun, hayallerinizi gerçekleştirin!

Şimdi Aramıza Katıl

Origüzellik Ailesi

profesyonel oriflame danışmanı

Ebru ORHAN
Özel Sektör

Üyelik ücreti yok. Her ay sipariş vermek zorunda değilsiniz. Kendi kozmetik ihtiyaçlarınızı indirimli alabiliyorsunuz. İstediğiniz zaman üyelikten çıkabilrsiniz.

Mehmet İZCİ

Mehmet İZCİ
Matematik Mühendisi

Origüzellik ailesine katıldığım için çok mutluyum. Kendi işimi kurmanın heyecanı içindeyim. Bu iş fırsatını sizde kaçırmayın. Ekibin bir parçası olmak harika.

profesyonel oriflame danışmanı

Nezihe BOYACIOĞLU
Öğretmen

Ori güzellik ailesinin bir parçası olmak insana güç veriyor. Arkanızda profesyonel bir ekibin olması, size her an destek olmaları harika bir şey.

profesyonel oriflame danışmanı

Özgenur GÜLDAL
Kimya Mühendisi

Danışman olmanın avantajlarından yararlanmak, ürünleri %30 indirimli almak için kayıt olabilirsiniz. Hiç bir risk yok! Üstelik tamamen ÜCRETSİZ!

profesyonel oriflame danışmanı

Özkan ALKAN
Tıbbi Teknolog

Taktir edildiğiniz bir iş, yüksek gelir, eğlence, kaliteli ürünler, yurt içi ve yurt dışı seyahatler. Temsilci olmak için başka sebep aramaya gerek yok sanırım.

profesyonel oriflame danışmanı

Ertan ANGI
Makina Mühendisi

Kazan, hayallerini gerçekleştir, ne istiyorsan arkandayız diyen bir şirket! Bize düşense sadece çalışmak çalışmak çalışmak! Siz de aramıza katılın!

profesyonel oriflame danışmanı

Gülcan ÇAKMAK
Tıbbi Teknolog

Origüzellik ailesinin bir parçası olmak güzel. %30 indirmle Hem kendi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de satış yaparak kazanabilirsiniz.

profesyonel oriflame danışmanı

Filiz HEREKE
Ev Hanımı

Kozmetik ürünlerini %30 indirimle almak için üye oldum. Sizde kozmetik ürünlerini indirimli alabilirsiniz. Bence kendinize güvenin ve hemen üye olun!

burçin orhan

Burçin ORHAN
Direktör

2009 yılında Oriflame ile tanıştım. Şirket’in vizyonunu, sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemi ve doğallık ısrarını anlayınca bu işi yapmaya karar verdim.

Oriflame ile Kendi İşinizi Kurun

Kendi işinizi kurmak ve kozmetik ürünlerini %30 indirimli almak ister misiniz?

Şimdi ücretsiz ön başvuru için kayıt olun, bu fırsatı kaçırmayın!

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.