Oriflame Kargo Takip İşlemleri

Oriflame siparişinizi oluşturdunuz ve kargonuz ne zaman gelir merak ediyorsanız sadece marka ortağı kodunuzu girererek Oriflame kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Konu hakkındaki tüm sorularınızı sayfanın altında yer alan yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Oriflame Kargo Ücreti Ödememek İçin Ne Yapmalıyım?

Kargo ücretinizi sıfırlamak için siparişlerinizle birlikte kargo sıfırlama ürününü de sepetinize ekleyerek 0-74BP  arasındaki siparişleriniz için 12.99TL kargo ücreti ödemek yerine, kargo ücreti sıfırlama ürününü siparişinize ekleyerek 15TL karşılığında bir ürün daha alabilirsiniz. Bu konudaki detayları kargo ücreti hakkındaki blog yazımızda bulabilirsiniz.

Sipariş oluşturduktan sonra ürünleriniz genellikle 1 ile 3 iş günü arasında adresinize teslim edilir. Aşağıda ilgili kargo şirketinin formunu aracılığı ile kargonuzun son durumunu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Oriflame Aras Kargo Takip

Oriflame Yurtiçi Kargo Takip

Oriflame Ptt Kargo Takip

Ptt gönderilerinizi sorgulamak için “Müşteri” kısmından “ORİFLAME KOZMETİK” seçip “İşlem Tipi” kısmından da “Temsilci/Marka ortağı no ile Sorgulama” seçebilirsiniz.

Kargonuzda bir problem olduğunu düşünüyorsanız eğer marka ortağı kodunuz ile sorgulama yaptığınızda kargonuz gözüküyor ise siparişleriniz Oriflame tarafından kargoya verilmiş demektir. Bu durumda siparişinizin size teslim edilememesi kargo firmalarından kaynaklanan bir sorundur. Konu ile ilgili bilgi almak için kargo firmalarını aramanız gerekmektedir.

Aras Kargo Müşteri Destek Hattı: 444 25 52

Yurtiçi Kargo Müşteri Destek Hattı: 444 99 99

PTT Müşteri Destek Hattı: 444 17 88

Bir cevap yazın

2 + 1 =