Oriflame Wellness Kataloğu İnceleyin

Wellness by Oriflame ürünleri, Prof. Stig Steen ile birlikte birçok bilim insanı tarafından gerçek bir tutkuyla sağlık ve zinde yaşam üzerine 15 yılı aşan araştırmalar sonucu Avrupa Birliği standartlarında Avrupa’da üretilmiştir. HACCP, FOS, GMP, NON-GMO sertifika ve belgelerine sahiptir. Kapsüller koruyucu içermez, balık jelatininden üretilir.

Sizler de Natural Balance Shake ile dengeli beslenin, Multivitamin ve Mineraller ile yorgunluk ve bitkinliğinizi azaltın, Omega 3 ile kalp sağlığınızı koruyun, Astaksantin ve Yaban Mersini ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin ve Wellness by Oriflame ürünleriyle daha mutlu ve zinde bir yaşamın sırrını keşfedin!

Katalog hakkındaki düşüncelerinizi sayfanın altında yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sipariş vermek için dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Oriflame üyesi olarak %30 indirimden faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken ön başvuru formunu doldurmak.

Katalog otomatik olarak ilerlemektedir. Resimlerin üzerine geldiğinizde otomatik olarak duracaktır. Dilerseniz klavyenizin ok tuşları veya mobil cihazlarda ekranı kaydırarak da kataloğu inceleyebilirsiniz. Tam ekran görüntülemek için sağ üstteki kulakçığa tıklayabilirsiniz.

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.