Oriflame Üye Ol Sen de Kazan!

Oriflame üye ol sen de danışman fırsatlarından yararlan. Üyelik çok kolay ve tamamen ücretsiz bir süreçtir. Üye olduğunuz andan itibaren ürünleri danışman fiyatları üzerinden indirimli olarak sipariş vererek ihtiyacınız olan ürünleri alırken tasarruf edebilirsiniz. Dilerseniz indirimli aldığınız ürünleri satış fiyatları üzerinden satarak satış kazancı da elde edebilirsiniz.

Kimler Üye Olabilir?

18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı üye olabilir. Türkiyede oturma izni bulunan Azerbeycan, Türkmenistan veya diğer tüm ülke vatandaşları da üye olabilirler.

Her ay sipariş vermek zorunda mıyım?

Her ay düzenli sipariş verme zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz sıklıklarla sipariş verebilirsiniz. Üye olmak tamamen ücretsiz bir süreçtir.

Üyeliğimi sonlandırmak istersem?

12 ay boyunca herhangi bir sipariş vermediğiniz durumda üyeliğiniz otomatik olarak iptal olacaktır.

Ayrıca dilerseniz kazandığınız tüm haklarınızı birinci dereceden akrabalarınıza devredebilirsiniz

Yeni üyelere sunulan avantajlar nelerdir?

Kayıt olduğunuzda Hoş geldiniz programından yararlanmaya hak kazanırsınız. Hoş geldiniz programının içeriği her ay yenilenmektedir. Bu ay için geçerli olan programı alt kısımda görebilirsiniz.

Üye olduktan sonra nasıl sipariş vereceğim?

Üyelik kaydınızın ardından tüm ürünleri özel danışman fiyatları ile almaya hak kazanırsınız. Danışman girişi ve sipariş verme yazımızda sipariş oluşturma adımlarının detaylı anlatımını bulabilirsiniz.

Siparişlerimin ödemesini nasıl yapacağım?

Siparişinizi oluştururken kredi kartı ile ödeme yapabilir veya sipariş sonrası para yatırma alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Fatura ödeme yöntemleri yazımızda hangi bankalardan ve ATM’lerden ödeme yapabileceğinizi detaylı olarak anlattık.

Başvuru Formu

Danışman fiyatları ile indirimli sipariş için hemen ücretsiz üye ol
* Türk Vatandaşı Olmayan Yabancı Uyruklu Kişiler de Başvuru Yapabilir.

Formunu doldurduğunuzda Oriflame temsilci olma süreci başlamış olur ve en kısa sürede size dönüş yapılır. Kayıt işlemlerinin ardından ilk kataloğunuz ücretsiz olarak adresinize gelir.

Hoşgeldiniz Programı

Oriflame Kasım Hoşgeldiniz Programı

Kat kat Kazan Programı

Oriflame Kat Kat Kazan Kampanyası

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.

    • Ayşe Güldal diyor ki:

      Merhaba, Oriflame üyeliği ücretsiz bir süreçtir, üye olmak için ücret ödemezsiniz.
      Eğer ürün siparişlerinizin ödemesini öğrenmek istiyorsanız çeşitli ödeme yöntemleri mevcuttur. Bu konudaki detaylar için fatura ödeme yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın