Oriflame Üyesi Ol Sen de Kazan!

Oriflame üyelik süreci %100 ücretsizdir. Kayıt ücreti ödemezsiniz, düzenli sipariş vermek veya satış yapmak gibi zorunluluklarınız da yoktur. 12 ay boyunca sipariş vermediğiniz takdirde üyeliğiniz otomatik olarak sonlanır. Tekrar üye olmak isterseniz ertesi gün yeniden üye olabilirsiniz.

Öte yandan Oriflame üyesi olmanın size sağladığı pek çok avantaj mevcuttur. Üye olduğunuz andan itibaren Oriflame ürünlerini size sunulan indirimler ile satın alma imkanına sahip olursunuz. Böylece;

 • İsterseniz sadece kendi kozmetik, parfüm gibi ihtiyaçlarınızı karşılarken tasarruf edebilirsiniz ya da indirimli olarak aldığınız ürünleri Oriflame satış fiyatları ile satarak satış geliri elde edebilirsiniz.
 • İsterseniz kendinize bağlı üye kayıtları yaparak kuracağınız ekibiniz ile her ay düzenli olarak gelir elde edebilir, üst seviye basamaklarına hızlıca tırmanabilirsiniz.

Oriflame İle Nasıl Kazanacağım?

Oriflame ile kazanç 3 şekilde olur.

1. Satış kazancı yani anında kazanç: Katalogda 130 TL olan bir ürünü marka ortağı fiyatıyla 100 TL’ye alırsınız. Bu ürünü kendinize almışsanız 30 TL tasarruf edersiniz. Satış yapmışsanız 30 TL anında kazanç sağlamış olursunuz. Bu fiyattaki üründen 5 adet sattığınızda 150 TL kazanç sizindir. Müşteriden aldığınız 130 TL’nin 100 TL’sini faturanız için kenara ayırıp 30 TL’yi direkt kazanç olarak cebinize koyarsınız yani karınızı bir yerden beklemezsiniz. Kazanmaya başlamak için hemen Oriflame üyesi ol.

2. Performans iskontosu: Her ürünün bir puanı (BP) vardır. Katalog döneminde sipariş verilen ürünlerin BP leri toplanır, hesaplanır ve toplam BP seviyesi ne göre hak edilecek iskonto belirlenir. Örneğin katalogda 106 TL olan bir ürünün marka ortağı fiyatı 81,54TL, BP’si 20’dir. Siz bu üründen 5 adet sipariş verdiğinizde toplam BP: 100, satış kazancınız 122,30 TL olur.

Bir başka örnek; 4 arkadaşınızı davet edin, sponsor olun, onlar ve siz 100’er BP sipariş verdiğiniz de grup puanınız 500, seviyenız %4, performans iskontonuz 56TL olur.

Seviyeler %4’den %24’e, BP’ler 500’den 10000’e doğru uzanırken; sizde muhteşem ve adil bir sistem içerisinde yer alarak, 56 TL’den ortalama 6677 TL yada üzerinde bir gelire sahip olabilirsiniz. Daha ileri seviyeler ve kazançlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz Oriflame Performans İskontosu yazımızı okumanızı öneririz.

3. Bonuslar ve nakit ödüller: Aslında kazançta sınır yoktur,  sınır ancak kendiniz olabilirsiniz. Performans iskontosunun dışında daha çok kazanmak ister misiniz?

Oriflame demek sadece yüksek gelir demek değil tabiî ki. Hayalleriniz var mı? Seyahat etmeyi seviyor musunuz? Üstelik bütün bunlara eğlenerek sahip olmaya ne dersiniz? Evet yanlış okumadınız. Oriflame’in harika başarı planı ile hayatınızı değiştirebilirsiniz.

  Marka ortağı fiyatları ile indirimli sipariş için hemen ücretsiz üye ol

  * Türk Vatandaşı Olmayan Yabancı Uyruklu Kişiler de Başvuru Yapabilir.

  Kaydınızı kendiniz yapmak için tıklayın

  Formu doldurduğunuzda üye olma süreciniz başlamış olur ve en kısa sürede size dönüş yapılır. Kayıt işlemlerinizin tamamlanmasının ardından ilk kataloğunuz ücretsiz olarak adresinize gelir. Basılı Oriflame kataloğu almak için hemen sen de ücretsiz üye ol.

  Uluslararası konferanslara katılabilirsiniz, 5000 TL ile 5.000.000 TL arasında nakit ödüller kazanabilirsiniz, ruhsatı size ait araç sahibi olabilirsiniz.

  Oriflame kariyer basamakları hakkındaki tüm bilgileri Oriflame Başarı Planı blog yazımızda bulabilirsiniz.

  Kimler Üye Olabilir?

  18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı üye olabilir. Türkiyede yaşayan Azerbeycan, Türkmenistan, Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Yunanistan, Kıbrıs, Kırgızistan, Suriye, İran, Çin, Moldova, Arnavutluk, Makedonya, Kosova, Bosna Hersek, Romanya, Belarus, Kazakistan, Afganistan veya diğer tüm ülke vatandaşları da üye olabilirler.

  Her ay sipariş vermek zorunda mıyım?

  Her ay düzenli sipariş verme zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz sıklıklarla sipariş verebilirsiniz. Üye olmak tamamen ücretsiz bir süreçtir.

  Üyeliğimi sonlandırmak istersem?

  12 ay boyunca herhangi bir sipariş vermediğiniz durumda üyeliğiniz otomatik olarak iptal olacaktır.

  Ayrıca dilerseniz kazandığınız tüm haklarınızı birinci dereceden akrabalarınıza devredebilirsiniz. Yani miras bırakabildiğimiz muhteşem bir iş!

  Yeni üyelere sunulan avantajlar nelerdir?

  Kayıt olduğunuzda Hoş geldiniz programından yararlanmaya hak kazanırsınız. Hoş geldiniz programının içeriği her ay yenilenmektedir. Bu ay için geçerli olan programı alt kısımda görebilirsiniz.

  Üye olduktan sonra nasıl sipariş vereceğim?

  Üyelik kaydınızın ardından tüm ürünleri özelmarka ortağı fiyatları ile almaya hak kazanırsınız. Marka ortağı girişi ve sipariş verme yazımızda sipariş oluşturma adımlarının detaylı anlatımını bulabilirsiniz.

  Siparişlerimin ödemesini nasıl yapacağım?

  Siparişinizi oluştururken kredi kartı ile, siparişleriniz geldiğinde kapıda kredi kartı ile yada nakit ödeme yapabilir veya sipariş sonrası para yatırma alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Fatura ödeme yöntemleri yazımızda hangi bankalardan ve ATM’lerden ödeme yapabileceğinizi detaylı olarak anlattık.

  Kaynak: tr.oriflame.com

  Size sunulan kazanç imkanları sadece bunlarla sınırlı değil. Direktör seviyesine ulaştığınızda ise 5000TL nakit ödül kazanabilirsiniz.

  Kendi işinizin sahibi olmak, ek gelir elde etmek, aile bütçenize katkı yapmak.. Amacınız ne olursa olsun tek yapmanız gereken bugün başlamak! Bunun için de başvuru formunu doldurmanız yeterli.

  Hoşgeldiniz Programı

  Kaynak: tr.oriflame.com 2021

  Kazananlar kulübü Programı

  Kaynak: tr.oriflame.com 2021

  Oriflame Üye Ol” te bir düşünce

   • Ayşe Güldal diyor ki:

    Merhaba, Oriflame üyeliği ücretsiz bir süreçtir, üye olmak için ücret ödemezsiniz.
    Eğer ürün siparişlerinizin ödemesini öğrenmek istiyorsanız çeşitli ödeme yöntemleri mevcuttur. Bu konudaki detaylar için fatura ödeme yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

  Bir yanıt yazın

  4 − two =