Oriflame Danışman Girişi ve Sipariş Verme

Oriflame üyelik kaydınızı yaptınız ve Oriflame danışmanı olarak çalışmaya başladınız ancak ilk siparişinizi nasıl oluşturacağınızı bilemiyorsanız bu yazımız tam size göre! Oriflame danışman girişi ve sipariş verme işlemlerinin nasıl yapılacağını adım adım olarak sizin için hazırladık.

Sipariş verme adımlarına geçmeden önce eğer Oriflame ailesine yeni katıldıysanız Hoş geldiniz programından yararlanmaya hak kazanmış bulunuyorsunuz. İlk siparişinizi oluşturmadan önce bu programa da bakmanızı tavsiye ederiz.

Oriflame danışman kaydınız çok önceden yapıldı ancak bugüne kadar aktif olarak kullanmadıysanız muhtemelen danışman şifrenizi de unutmuşsunuzdur. Eğer durumunuz bu şekilde ise öncelikle şifrenizi yenilemeniz gerekmektedir çünkü sipariş verebilmek için öncelikle danışman olarak sisteme giriş yapmamız gerekiyor. Danışman şifremi unuttum yazımızdan şifrenizi nasıl yenileceyeğinizi de öğrenebilirsiniz.

Eğer okumaktan çok izlemeyi seviyorsanız Oriflame danışman girişi ve sipariş verme videomuzu izleyebilirsiniz.

Danışman Girişi

İlk olarak yapmamız gereken Oriflame resmi sitesini açmak ve “Danışman Girişi”ne tıklamak.

Oriflame Danışman Girişi ve Sipariş Verme 1.Adım

Ardından açılan kısıma danışman kodumuzu ve şifremizi girerek “Giriş” butonuna basıyoruz.

Oriflame Danışman Girişi ve Sipariş Verme 2.Adım

Sipariş Verme Adımları

Danışman girişimizi yaptıktan sonra danışman ana sayfamız açılıyor. Burada da üstteki menüden “Hızlı Sipariş”e tıklayarak Oriflame ürünlerini kataloglarda yer alan kodları ile sepetimize ekleyebileceğimiz “Hızlı Sipariş” ekranı açılıyor.

Oriflame Danışman Girişi ve Sipariş Verme 3.Adım

Açılan “Hızlı Sipariş” ekranında kataloglardan seçtiğimiz sipariş vereceğimiz ürünlerin kodlarını “ÜRÜN KODU” sütununa, almak istediğimiz ürün adedini de “ADET”
sütununa yazıyoruz. Ürün kodlarını ekledikçe bu koda ait ürünler sistem tarafından bulunarak “ÜRÜN” sütununda listelenecektir.

Oriflame Danışman Girişi ve Sipariş Verme 4.Adım

Alışveriş sepeti ekranında oluşturduğumuz siparişin bir özetini göreceğiz

Oriflame Danışman Girişi ve Sipariş Verme 5.Adım

Eklediğiniz ürünlerin hemen altında “Eklenmiş Ürünler” sekmesinde siparişinize otomatik olarak eklenen ürünleri görebilirsiniz. Eğer bu ürünleri almak istemiyorsanız “ÜRÜNÜ SİPARİŞTEN ÇIKART” butonuna tıklayabilirsiniz.

Son olarak siparişimize ait kargo bilgilerini gireceğimiz ekrana geliyoruz. Siparişiniz 75BP’nin altında ise siparişinize kargo ücreti yansır.
Bu kargo ücretini ödemek istemiyorsanız Oriflame kargo sıfırlama ürünün siparişinize eklemeniz gerekmektedir. Bu ürünün kodu 729000’dır.

Tüm bilgileri kontrol ettikten sonra “SİPARİŞİ SONLANDIR” butonuna tıklayarak siparişiniz tamamlayabilirsiniz.

Oriflame Danışman Girişi ve Sipariş Verme 7.Adım
Oriflame Danışman Girişi ve Sipariş Verme 8.Adım

Siparişinizi tamamladıktan sonra sıra siparişinizin ödemesini yapmaya geliyor. Bu konuda da yardıma ihtiyacınız var ise fatura ödeme yöntemleri yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

oriflame