Oriflame Danışman Girişi ve Sipariş Verme

Oriflame Danışman Sipariş Girişi

Oriflame üyelik kaydınızı yaptınız ve Oriflame danışmanı olarak çalışmaya başladınız ancak ilk siparişinizi nasıl oluşturacağınızı bilemiyorsanız bu yazımız tam size göre! Oriflame danışman girişi ve sipariş verme işlemlerinin nasıl yapılacağını adım adım olarak sizin için hazırladık.

Sipariş verme adımlarına geçmeden önce eğer Oriflame ailesine yeni katıldıysanız Hoş geldiniz programından yararlanmaya hak kazanmış bulunuyorsunuz. İlk siparişinizi oluşturmadan önce bu programa da bakmanızı tavsiye ederiz.

Oriflame danışman kaydınız çok önceden yapıldı ancak bugüne kadar aktif olarak kullanmadıysanız muhtemelen danışman şifrenizi de unutmuşsunuzdur. Eğer durumunuz bu şekilde ise öncelikle şifrenizi yenilemeniz gerekmektedir çünkü sipariş verebilmek için öncelikle danışman olarak sisteme giriş yapmamız gerekiyor. Danışman şifremi unuttum yazımızdan şifrenizi nasıl yenileceyeğinizi de öğrenebilirsiniz.

Eğer okumaktan çok izlemeyi seviyorsanız Oriflame danışman girişi ve sipariş verme videomuzu izleyebilirsiniz.

Danışman Girişi

İlk olarak yapmamız gereken Oriflame resmi sitesini açmak ve “Danışman Girişi” için sağ üsste bulunan butona tıklamak.

Ardından açılan kısıma danışman kodumuzu ve şifremizi girerek “Giriş” butonuna basıyoruz.

Sipariş Verme Adımları

Danışman girişimizi yaptıktan sonra danışman ana sayfamız açılıyor. Burada da soldaki menüde “Sipariş” sekmesi altından “Hızlı Sipariş Ver”e tıklayarak Oriflame ürünlerini kataloglarda yer alan kodları ile sepetimize ekleyebileceğimiz “Hızlı Sipariş” ekranı açılıyor.

Açılan “Hızlı Sipariş” ekranında kataloglardan seçtiğimiz sipariş vereceğimiz ürünlerin kodlarını “ÜRÜN KODU” alanına, almak istediğimiz ürün adedini de adet kısmına yazıyoruz. Ürün kodlarını ekledikçe bu koda ait ürünler sistem tarafından bulunarak “Hızlı Sipariş Listesi” kısmında listelenecektir.

Eklediğiniz ürünlerin hemen altında “Siparişe Eklenen Ücretli Ürünler” sekmesinde siparişinize otomatik olarak eklenen ürünleri görebilirsiniz. Eğer bu ürünleri almak istemiyorsanız çop kovası şeklindeki butona tıklayarak siparişinizden çıkartabilirsiniz.

Devam butonuna bastığınızda bir sonraki aşama olan “Size Özel Teklifler” adımına yönlendirileceksiniz.

Ayın kataloğunda yer alan o aya ait indirimli “Sıcak Teklif” ürünlerini bu kısımda bulabilirsiniz.

Teklifler ekranının ardından “Teslimat” ekranına yönlendiriliyoruz. Siparişimize ait teslimat bilgilerini bu ekrandan gireceğiz.

Kargo adresimizi oluşturduktan sonra ürünlerimizin bize teslim edileceği kargo firmasını bu kısımdan seçiyoruz.

Kargo ücreti sipariş miktarına göre değişmektedir. 0-74BP arasında 13.99TL yansır. Siparişleriniz 0-74BP arasında olduğunda isterseniz 75BP’e tamamlayabilirsiniz isterseniz kargo ücreti sıfırlama ücreti ekleyerek 16TL ödersiniz ancak bir ürüne daha sahip olursunuz.

Ödeme yöntemimizi seçtikten sonra DEVAM ET butonuna tıklıyoruz.

Tüm bilgileri kontrol ettikten sonra “SİPARİŞ ONAYI” butonuna tıklayarak siparişiniz tamamlayabilirsiniz.

Siparişinizi tamamladıktan sonra sıra siparişinizin ödemesini yapmaya geliyor. Bu konuda da yardıma ihtiyacınız var ise fatura ödeme yöntemleri yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Oriflame Danışman Girişi ve Sipariş Verme” te bir düşünce

  • Ayşe Güldal diyor ki:

   Merhaba Nihat bey,
   Bu yazımızı yeni sistemde sipariş nasıl verildiğini anlatacak şekilde güncelledik. Konuyla ilgili olarak bir Youtube videomuzda mevcut. Videomuzdaki adımları takip ederek kolayca sipariş verebilirsiniz.

  • Ayşe Güldal diyor ki:

   Merhaba Hande hanım. Sponsorunuz yada direktörünüzle iletişim e geçmeniz gerekiyor. Eğer iletişim bilgileri sizde yoksa danışman kod ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra profil ayarlarım da sponsor’a tıkladığınızda bilgileri görebilirsiniz

  • Ayşe Güldal diyor ki:

   Merhaba Canan hanım,
   http://www.oriflame.com.tr linkine tıkladığınızda danışman girişinden Danışman Kod ve Şifrenizi yazarak giriş yapabiliyor olmanız lazım. Hatalı Danışman Kod ya da hatalı Şifre giriyor olabilirsiniz. Danışman kodunuzdan eminseniz ‘Şifrenizi mi Unuttunuz’ butonundan, sistemde kayıtlı telefonunuza geçici şifre gönderimi sağlayabilirsiniz. Yine de giriş yapamazsanız sponsorunuzdan ya da direktörünüzden yardım alabilirsiniz.
   Eğer son siparişinizin üzerinden 1 yıl geçtiyse üyeliğiniz düşmüştür, bu yüzden giriş yapamıyor olabilirsiniz. Üyeliğinizi yenilemek ve fırsatlardan yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. 05056299833 – 05549894519

Bir yanıt yazın

ten − 3 =