Oriflame Aralık Kataloğu

Oriflame aralık kataloğu 1-31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Ürünleri, Oriflame danışmanlarına özel indirimli, geliş fiyatından almak istiyorum derseniz, üyelik sayfamızda yer olan formu doldurarak ÜCRETSİZ bir şekilde başvurusu yapabilirsiniz. Ürün almak istiyorum ama üye olmak istemiyorum derseniz de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kataloğu kariyer basamaklarını hızla çıkmak için hesaplarınızda paylaşın, daha çok kazanın.
Kaynak: tr.oriflame.com 2019

Kaynak: tr.oriflame.com 2018

Aralık Katalog Videosu

 1. Rabia diyor ki:

  Merhabalar ben aslında üye olmak istiyorum ama bunun için biraz korkuyorum aslında satış yapamazsam veya bırakmak istersem sorun olurmu diye endişe ediyorum

  • Ayşe Güldal diyor ki:

   Merhaba Rabia Hanım,
   Satış yapamazsanız ya da bırakmak isterseniz hiçbir sorun olmaz, endişeniz olmasın. Üye olmak ücretsizdir. 1 yıl boyunca sipariş vermediğiniz durumda üyeliğiniz otomatik olarak düşer, isterseniz ertesi gün yeniden üye olabilirsiniz. Bu süreden önce kendiniz ayrılmak isterseniz tabi ki ayrılabilirsiniz ve hiçbir ücret ödemezsiniz; ancak bu durumda 6 ay boyunca yeniden üye olamazsınız. Oriflame’de satış zorunluluğu gibi herhangi bir yaptırım yoktur, dilerseniz sadece kendi ihtiyaçlarınızı da alabilirsiniz. Endişeniz olmasın. Aklınıza takılan herhangi bir nokta var ise bana 0505 629 9833 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın