Oriflame Hoşgeldiniz Programı

Oriflame Hoşgeldiniz programı sadece yeni üyelerine sunmuş olduğu bir avantaj programıdır. Sunulan avantajlar aylık olarak yenilenir. Üyelik işleminizin tamamlandığı ay itibari ile 3 ay boyunca kampanya kapsamında seçilen ürünleri çok uygun fiyata satın alma şansı elde edersiniz.

Henüz Oriflame üyesi değilseniz üyelik sayfamızdaki başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Program hakkında aklınıza takılan tüm sorularınızı bize sayfanın altında yer alan yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Oriflame hoşgeldiniz programı

HOŞ GELDİNİZ PROGRAMI’NIN 3. ADIMINI TAMAMLAYIN 505 TL’YE VARAN KAZANÇ ELDE EDİN!*

*Kayıt olunan ay dahil olmak üzere ardışık 3 ay boyunca, minimum 100 BP sipariş verilmesi halinde satın alınan ürünlerden gelen “satış kazancı” ve Hoş Geldiniz setlerinden gelen “ürün kazancı” toplamıdır. Her danışman her bir adımdan yalnızca 1 kez faydalanabilir.

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.

  • Ayşe Güldal diyor ki:

   Merhaba Elif hanım,
   Ekibimizdeki kişilere ücretsiz katalog gönderimi yapıyoruz, sipariş verildiği takdirde de kişinin kendisine siparişleriyle birlikte 1 adet ücretsiz katalog da gönderiliyor. Her ay sipariş verme zorunluluğu yok, 1 yıl boyunca sipariş verilmediğinde üyelik düşüyor.
   Hoşgeldiniz Programı, üyeliğin ilk ayı geçerli olan ve 3 ay arka arkaya olan bir program, yani sadece yeni kayıtlar yararlanabiliyor. Her ay değişen Kat Kat Kazan Programı, Sponsor Programları, belli tarihler arasında sipariş verildiğinde indirimli gelen ürünler gibi kampanyalar oluyor. Bu kampanyalardan bütün danışmanlar faydalanabiliyor.
   Detaylı bilgi almak ya da ücretsiz bir şekilde üye olmak için bize iletişim numaralarımızdan (05549894519-05056299833) ya da form doldurarak ulaşabilirsiniz.
   iyi günler.

Bir cevap yazın