Oriflame Hoşgeldiniz Programı Mayıs Ayı Detayları

Hoşgeldiniz programı Oriflame’in sadece yeni üyelerine sunmuş olduğu bir avantaj programıdır. Sunulan avantajlar aylık olarak yenilenir. Üyelik işleminizin tamamlandığı ay itibari ile 3 ay boyunca kampanya kapsamında seçilen ürünleri çok uygun fiyata satın alma şansı elde edersiniz.

Henüz Oriflame üyesi değilseniz üyelik sayfamızdaki başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Güncel “Hoşgeldiniz Programı” hakkındaki detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Program hakkında aklınıza takılan tüm sorularınızı bize sayfanın altında yer alan yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

hos geldiniz programı 2018

Hoşgeldiniz Programı 1. Adım

Mayıs ayında kayıt olup 100 BP sipariş verin, Haziran ayındaki BP’li siparişinizle 61 TL değerindeki Güzellik Seti’nesadece 12,99 TL’ye sahip olun.

1. Adım koşullarını sağladığınızda Güzellik Seti siparişinize otomatik olarak eklenecektir.

hos geldiniz programı 2018 1. adım

Hoşgeldiniz Programı 2. Adım

1. adımı tamamladıktan sonra Haziran ayında 100 BP sipariş verin, Temmuz ayındaki BP’li siparişinizle aşağıdaki 4 setten dilediğiniz birine sadece 12,99 TL’ye sahip olun.

Hoşgeldiniz Programı 3. Adım

2. adımı tamamladıktan sonra Temmuz ayında 100 BP sipariş verin, Ağustos ayındaki BP’li siparişinizle aşağıdaki 
4 setten dilediğiniz birine sadece 12,99 TL’ye sahip olun.

2. ve 3. adımda seçtiğiniz setin kodunu siparişinize eklemeyi unutmayın!

HOŞ GELDİNİZ PROGRAMI’NIN 3. ADIMINI TAMAMLAYIN 505 TL’YE VARAN KAZANÇ ELDE EDİN!*

*Kayıt olunan ay dahil olmak üzere ardışık 3 ay boyunca, minimum 100 BP sipariş verilmesi halinde satın alınan ürünlerden gelen “satış kazancı” ve Hoş Geldiniz setlerinden gelen “ürün kazancı” toplamıdır. Her danışman her bir adımdan yalnızca 1 kez faydalanabilir.

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.

Bir Cevap Yazın