Oriflame Hoşgeldin Programı

Oriflame hoşgeldin programı sadece yeni üyelerine sunmuş olduğu bir avantaj programıdır. Sunulan avantajlar aylık olarak yenilenir. Üyelik işleminizin tamamlandığı ay itibari ile 3 ay boyunca kampanya kapsamında seçilen ürünleri çok uygun fiyata satın alma şansı elde edersiniz. Henüz Oriflame üyesi değilseniz üyelik sayfamızdaki başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Program hakkında aklınıza takılan tüm sorularınızı bize sayfanın altında yer alan yorumlar kısmından iletebilirsiniz.
Oriflame Üye Ol
Kaynak: tr.oriflame.com 2021
Kaynak: tr.oriflame.com 2021

Oriflame Hoşgeldin Programı” te bir düşünce

  • Ayşe Güldal diyor ki:

   Merhaba Elif hanım,
   Ekibimizdeki kişilere ücretsiz katalog gönderimi yapıyoruz, sipariş verildiği takdirde de kişinin kendisine siparişleriyle birlikte 1 adet ücretsiz katalog da gönderiliyor. Her ay sipariş verme zorunluluğu yok, 1 yıl boyunca sipariş verilmediğinde üyelik düşüyor.
   Hoşgeldiniz Programı, üyeliğin ilk ayı geçerli olan ve 3 ay arka arkaya olan bir program, yani sadece yeni kayıtlar yararlanabiliyor. Her ay değişen Kat Kat Kazan Programı, Sponsor Programları, belli tarihler arasında sipariş verildiğinde indirimli gelen ürünler gibi kampanyalar oluyor. Bu kampanyalardan bütün danışmanlar faydalanabiliyor.
   Detaylı bilgi almak ya da ücretsiz bir şekilde üye olmak için bize iletişim numaralarımızdan (05549894519-05056299833) ya da form doldurarak ulaşabilirsiniz.
   iyi günler.

Bir yanıt yazın

20 − fifteen =