Oriflame Üyelik Başvurusu

Üye olma süreci çok kolay ve tamamen ücretsizdir. Üye olduğunuz andan itibaren ürünleri danışman fiyatları üzerinden indirimli olarak sipariş vererek ihtiyacınız olan ürünleri alırken tasarruf edebilirsiniz. Dilerseniz indirimli aldığınız ürünleri satış fiyatları üzerinden satarak satış kazancı da elde edebilirsiniz.

Oriflame ürünlerini kendi ihtiyaçlarınız için kullanmak istiyorsanız; üye olduğunuzda sipariş verme, alt üyeler yapma gibi zorunluklar yoktur. Üye olduktan sonra dilediğiniz aralıklarla sipariş verebilirsiniz. Düzenli olarak sipariş verme zorunluluğunuz yoktur. İstediğiniz zaman üyeliğinizi dondurabilir ve üyelikten ayrılabilirsiniz.

Oriflame üyelik

Oriflame ile kazanç elde etmeyi planlıyorsanız; size yine pek çok imkan sunuluyor. Danışman fiyatları ile aldığınız ürünleri satış fiyatları üzerinden satarak %30’a varan kar oranları ile satarak gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca kayıt yaptığınız alt üyelerden kazanacağınız gelirler de cabası. Ekibinizi kurarak 1.000$’dan 1.000.000$’a kadar uzanan liderlik bonuslarını kazanabilirsiniz. Başarılı bir Oriflame danışmanı olmanın yolu da diğer tüm işlerde olduğu gibi doğru ekip ile çalışmaktan geçmektedir. İşte bu yüzden şu an doğru adrestesiniz!

Kayıt işlemleri konusunda bize sormak istediğiniz tüm soruları sayfanın sonundaki yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Oriflame Üyeliği Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kimler Üye Olabilir?

18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Oriflame Üyesi olabilir.

Türkiyede oturma izni bulunan Azerbeycan, Türkmenistan veya diğer tüm ülke vatandaşları da Oriflame üyesi olabilirler.

Her ay düzenli sipariş vermek zorunda mıyım?

Oriflame üyelik sisteminde her ay düzenli sipariş verme zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz sıklıklarlar sipariş verebilirsiniz.

Üyeliğimi sonlandırmak istersem?

Oriflame üyesi olarak 12 ay boyunca herhangi bir sipariş vermediğiniz durumda üyeliğiniz otomatik olarak iptal olacaktır.

Ayrıca Oriflame üyesi olarak kazandığınız tüm haklarınızı birinci dereceden akrabalarınıza devredebilirsiniz

Yeni üyelere sunulan avantajlar nelerdir?

Oriflame’e yeni üye olarak kayıt olduğunuzda Hoş geldiniz programından yararlanmaya hak kazanırsınız. Hoş geldiniz programının içeriği her ay yenilenmektedir. Bu ay için geçerli olan programı alt kısımda görebilirsiniz.

Üyelere sunulan diğer avantajlar nelerdir?

Oriflame danışmanlarına özel avantaj programları yayınlamaktadır. Bunlardan biri Kat Kat Kazan programıdır. Detayları alt kısımda görebilirsiniz.

Ayrıca dönem dönem Sponsor programları da yayınlanmaktadır. Bu programlar için de sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Oriflame Üyelik Kayıt Formu

Oriflame Ürünlerini %30 İndirimli Sipariş Vermek İçin Üye Ol!
* Türk Vatandaşı Olmayan Yabancı Uyruklu Kişiler de Başvuru Yapabilir.

Kayıt formunu doldurduğunda temsilci olma süreci başlamış olur ve en kısa sürede size dönüş yapılır. Kayıt işlemlerinin ardından ilk kataloğun ücretsiz olarak adresine gelir.

Hoşgeldiniz Programı

subat-2018-hosgeldiniz-programi

Detaylar için görsele tıklayabilirsiniz.

Kat kat Kazan Programı

Oriflame Kat Kat Kazan Programı

Detaylar için görsele tıklayabilirsiniz.

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.

Bir Cevap Yazın