Oriflame Üyelik Başvurusu

Oriflame üyelik süreci çok kolay ve tamamen ücretsizdir. Üye olduğunuz andan itibaren ürünleri danışman fiyatları üzerinden indirimli olarak sipariş vererek ihtiyacınız olan ürünleri alırken tasarruf edebilirsiniz. Dilerseniz indirimli aldığınız ürünleri satış fiyatları üzerinden satarak satış kazancı da elde edebilirsiniz.

Sadece kendi ihtiyaçlarınız için kullanmak istiyorsanız; üye olduğunuzda sipariş verme, alt üyeler yapma gibi zorunluklar yoktur. İşlemleriniz tamamlandıktan sonra dilediğiniz aralıklarla sipariş verebilirsiniz yani düzenli olarak sipariş verme gibi zorunluklar yoktur. İstediğiniz zaman üyeliğinizi dondurabilir ve üyelikten ayrılabilirsiniz.

Oriflame üyelik

Kazanç ve ek gelir elde etmeyi planlıyorsanız; Oriflame sizlere satın alırken tasarruf edecebileceğiniz satarken kazanç elde edebileceğiniz veya kendi ekibinizi kurarak daha çok kazanabileceğiniz harika bir iş fırsatı sunuyor. Danışman fiyatları ile aldığınız ürünleri satış fiyatları üzerinden satarak %30’a varan kar oranları ile satarak gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca kayıt yaptığınız alt üyelerden kazanacağınız gelirler de cabası. Ekibinizi kurarak 1.000$’dan 1.000.000$’a kadar uzanan liderlik bonuslarını kazanabilirsiniz. Başarılı bir danışman olmanın yolu da diğer tüm işlerde olduğu gibi doğru ekip ile çalışmaktan geçmektedir. İşte bu yüzden şu an doğru adrestesiniz!

Kayıt işlemleri konusunda bize sormak istediğiniz tüm soruları sayfanın sonundaki yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

BAşvuru Formu

Oriflame Ürünlerini %30 İndirimli Sipariş Vermek İçin Üye Ol!
* Türk Vatandaşı Olmayan Yabancı Uyruklu Kişiler de Başvuru Yapabilir.

Formunu doldurduğunuzda temsilci olma süreci başlamış olur ve en kısa sürede size dönüş yapılır. Kayıt işlemlerinin ardından ilk kataloğunuz ücretsiz olarak adresinize gelir.

Sık Sorulan Sorular

Kimler Üye Olabilir?

18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı üye olabilir. Türkiyede oturma izni bulunan Azerbeycan, Türkmenistan veya diğer tüm ülke vatandaşları da üye olabilirler.

Her ay sipariş vermek zorunda mıyım?

Her ay düzenli sipariş verme zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz sıklıklarlar sipariş verebilirsiniz. Üye olmak tamamen ücretsiz bir süreçtir.

Üyeliğimi sonlandırmak istersem?

12 ay boyunca herhangi bir sipariş vermediğiniz durumda üyeliğiniz otomatik olarak iptal olacaktır.

Ayrıca dilerseniz kazandığınız tüm haklarınızı birinci dereceden akrabalarınıza devredebilirsiniz

Yeni üyelere sunulan avantajlar nelerdir?

Kayıt olduğunuzda Hoş geldiniz programından yararlanmaya hak kazanırsınız. Hoş geldiniz programının içeriği her ay yenilenmektedir. Bu ay için geçerli olan programı alt kısımda görebilirsiniz.

Mevcut üyelere sunulan avantajlar nelerdir?

Her ay danışmanlara özel avantaj programları yayınlamaktadır. Bunlardan biri Kat Kat Kazan programıdır. Detayları alt kısımda görebilirsiniz. Ayrıca dönem dönem Sponsor programları da yayınlanmaktadır. Bu programlar için de sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Hoşgeldiniz Programı

Detaylar için görsele tıklayabilirsiniz.

Kat kat Kazan Programı

Detaylar için görsele tıklayabilirsiniz.

Detaylar için görsele tıklayabilirsiniz.

Bu websitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 144656 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı AYŞE GÜLDAL'a aittir.

Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakkı Oriflame Türkiye'ye aittir.

    • Ayşe Güldal diyor ki:

      Merhaba, Oriflame üyeliği ücretsiz bir süreçtir, üye olmak için ücret ödemezsiniz.
      Eğer ürün siparişlerinizin ödemesini öğrenmek istiyorsanız çeşitli ödeme yöntemleri mevcuttur. Bu konudaki detaylar için fatura ödeme yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın